ראשי » עסקים

שלטים מעץ

7 בNovember 2009 | | תגובה אחת | מאת

שלטים מייצגים מקום, מייצגים משפחה, מייצגים אישיות וחברה. שלטים מייצגים בתי עסק, חנויות, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור וממשלה. שלטים מורים לנו לאן לפנות או נותנים לנו הנחיות. שלטים נכנסו כבר ממזמן לתוך תודעתנו וחיינו. על פתח ביתנו מוצב שלט המציג בפני האורחים את שם המשפחה שלנו שמבשר להם לאן הם הגיעו, שלטים מעץ מוצבים בכניסה למושב או תלויים על עמוד בגינה ומברכים אותנו בברכת ברוכים הבאים. לעיתים אנחנו פשוט מחפשים שלטים שיכווינו אותנו למקום הנכון כשנקלענו לדרך ללא מוצא.

בשגרה היום יומית אנו נתקלים בהמון שלטים. שלט כמו “כלב בחצר” המוצב בכניסה לבית עם גינה, או שלט כמו “יוסי קבלן בנייה” שמציג בית עסק מסוים. אבל אנחנו נותנים פחות חשיבות לאותם שלטים מעץ המוצבים על דופן דלת הבית שלנו או שער הכניסה לגינה שלנו, שהם השלטים הראשונים שהאורח או הלקוח שלנו רואה. את השלטים בבית שלנו אנחנו בדרך כלל תולים במקום גלוי כך שכל עוברי האורח יוכלו לראות ולזהות היכן אנחנו גרים.

שלטים מעץ על דלת הבית או על השער בגינה באים בכל מני גדלים וצורות, ועל פי הם ולפי עבודתם מחירם משתנה. ישנם שלטים העשויים מעצים זולים וישנם שלטים העשויים מעצים יקרים, ישנם שלטים גדולים וישנם קטנים, מחירו של השלט תלוי בעיקר בגודל העץ ובסוגו, גם לחריטה יש משמעות מסוימת היות וחריטה מסובכת תוסיף תוספת קטנה למחיר הסופי של השלט.

באופן כללי, ניתן להכין גם שלטים מעץ בעבודה עצמית. כדי לחסוך בעלויות ניגשים לחנות “קנה ובנה” הקרובה לביתכם וקונים קרש עץ דק. עליו משרטטים בעיפרון את שם המשפחה, ולאחר מכן לוקחים אולר ומגלפים בעדינות את חלקי העץ המסומנים בעיפרון. העבודה דורשת עדינות ודיוק רב, ולכן היא לא מתאימה לכל אחד. לאור עובדה זאת, רבים מהמשפחות בישראל מעדיפות לרכוש את שלטי העץ שלה מהמומחים המתעסקים עם גלופת העץ כמדי יום.

תגובה אחת »

 • נטע כתב:

  שלום,
  אני מעונניינת בשלט כניסה למושב מעץ.
  יש ברשותי את לוגו היישו.
  נא צרו עימי קשר.
  נטע
  052-3544072

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-