ראשי » מוצרים, עסקים

מכונות שטיפה

7 בDecember 2009 | | אין תגובות | מאת

כדרך קבע, כאשר הרכב שלנו מתלכלך אנחנו נוסעים איתו לשטיפה לפחות פעם אחת בחודש ולעיתים יותר. עלות שטיפה ממוצעת נעה בין 30-40 ש”ח. אם נחשב את ההוצאות הנלוות לשטיפה, עבור שטיפה של פעם בחודש של הרכב אנחנו מוציאים באזור ה-500 ש”ח בשנה, סכום לא מבוטל שניתן לחסוך. צרכנים יותר חכמים בוחרים לרכוש מכונות שטיפה המיועדות לשימושים רבים כמו שטיפת רצפות ושטיפת משטחים – ובין היתר שטיפת הרכב.

שטיפת רכב הוא שימוש אחד בודד מבין כל השימושים הרחבים של מכונות שטיפה. מכונת שטיפה בלחץ מים מסוגלת להסיר כל כתם שמן או חומר אחר שלא יורד מכל משטח: החל מרצפות, אספלט או משטחי פלסטיק. על ידי שימוש בחומרי הניקוי הנכונים מסוגלות מכונות השטיפה לטפל גם בחומרים כימיים מסוכנים העלולים לסכן את הציבור, ועל כן הכבאיות של שירותי כיבוי האש מצוידות במכונות שטיפה משוכללות שמסוגלות לטפל גם במפגעים כימיים וביולוגיים.

בדרך כלל הלקוחות המעוניינים במכונות השטיפה הם יותר בעלי עסקים ופחות לקוחות פרטיים. בעלי עסקים רוכשים מכונות שטיפה לניקוי העסק שלהם ומוצריו. בין אם לשימוש של שטיפת רצפות העסק ובין אם שטיפת המוצרים והשירותים שמציע העסק (לדוגמא, עסק להשכרת רכבים צריך מכונות לשטיפה על מנת לשטוף את הרכבים שלו).

מכונות שטיפה מיועדים לניקוי כתמים ושאריות שצינור מים רגיל אינו יכול לנקות. המכונות פועלות באמצעות לחץ מים ובעזרתו מסוגלות להסיר כתמים שספוגים ברצפה וקשים לניקוי על ידי צינור מים רגיל. דוגמא מצוינת לשימוש במכונת שטיפה בלחץ מים היא עובדי העירייה המסירים כתמים ושאריות מסטיקים על גבי האבנים המשתלבות בעיר. בטרם רכישת מכונת שטיפה מומלץ להיוועץ עם מומחים בתחום על מנת להתאים את מכונת השטיפה בהתאם לשימוש אשר אתם מעוניינים לעשות בה.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-