ראשי » יוגה, מה יש לקרוא

טנטרה

31 בJanuary 2010 | | אין תגובות | מאת

המשמעות הבסיסית של הטנטרה היא הקבלה. באמצעות הטנטרה אנו למדים לקבל את עצמנו בבני אדם שנוצרו באמצעות האל – בשר ודם. כמו כן, לקבל את עצמנו לטוב ולרע גם על יתרונותינו וגם על חסרונותינו. הטנטרה למעשה היא לדעת לאהוב את עצמנו כמו שאנחנו עכשיו. הטנטרה לא מדברת על כך שנאהב את עצמנו כמו שאנחנו וכך זה יישאר, אלא שעל ידי כך שנאהב את עצמנו ונקבל את עצמנו כמו שאנחנו רק כך נוכל לשפר. מתן האהבה לאדם האחר והשונה שאינה מותנית בתנאים היא גם שלב בטנטרה – אהבה בשל התחושה הטובה שאנחנו מקבלים מהסביבה.

המשמעויות של טנטרה היא להיות כאן ועכשיו בכל חוויה. אם אנחנו כועסים אז מדובר בלכעוס ללא גבול, אם מדובר באהבה אז לאהוב ללא גבולות, חשוב להביע את רגשותינו  באמצעות הטנטרה אנו למדים להפריד בין האני העצמי האמיתי שלנו לבין האני המותנה שלנו עד שלמעשה אנו למדים להסיר לגמרי את האני המותנה מחיינו עם החיבור לטנטרה.

שלב נוסף בתרגול טנטרה הוא השלב שבו אנו מתמודדים עם המיניות שלנו ומיניותם של הסובבים אותנו – בני הזוג למשל. על ידי למידה של לתת ולקבל מגע ולא רק בשביל “סקס” – אלא גם כדי להתחבר עם עצמנו, עם הזולת ועם בן הזוג\בת הזוג שלנו. שלב זה בטנטרה מאפשר לנו ריפוי והתפתחות פנימית אל האני העצמי שלי וכן התפתחות חיצונית כדי לקבל אחרים.

החוויה הטנטרית היא חוויה המעלה את המין מחוויה פיזית וכמעט חסרת משמעות אל חוויה רוחנית ואנרגטית עצומה – חוויה של שיתוף וחיבור קדוש בין בני הזוג. התחושות שניתן לחוות באמצעות שילוב של מין וטנטרה הן תחושות הרבה יותר חזקות מאורגזמה פיזית, גברית או נשית. באמצעות הטנטרה אנו לומדים להתחבר לבן הזוג שלנו או לשותף שלנו בחיבור אנרגטי חיובי. השילוב של הטנטרה והמין והאנרגיות החיוביות מעלה את רמת האינטימיות ותורם לשיפור של חיי הזוגיות.

בשילוב של מין וטנטרה אנו מתאחדים עם בן או בת הזוג שלנו לישות אחת ותדרי האנרגיות שלנו עולים למצב מדיטטיבי ונוצרת אורגזמה קוסמית שהיא למעשה של דבר אורגזמה חזקה ביותר

בכתובת הבאה ניתן למצוא מידע נוסף אודות טנטרה

http://www.tantralev.co.il

אפשרות התגובות סגורה.

+(reset)-