ראשי » מה יש לקרוא

סקירה: אופני שטח מקצועיות מדגם FourStroke 02 BMC

26 בJanuary 2010 | | אין תגובות | מאת

סקירת שטח: זוג אופני שטח מקצועיות מדגם FourStroke 02של חברת BMC

בדקנו את זוג האופניים החדשות שחברת BMC הפופולארית מציעה: דגם ה- FourStroke 02. יש לציין שהפעם יצרנית אופני השטח לא דילגה על שום פרט והשיקה אופניים איכותיות ומצוינות שלא גרועות משאר אופני השטח של חברות המותג הוותיקות יותר בתחום. יצאנו לנסיעת מבחן בשטח ביום שבת בבוקר, אחרי שפקד אותנו שבוע של שיטפונות וסערות יצאה השמש והחלטנו שזהו יום נפלא לבדוק את הביצועים של אופניי השטח החדשות של BMC. היכונו לחוויה של אדרנלין.

הנתונים הטכניים של האופניים מצוינים. אופניי השטח מגיעים עם שילדה שמורכבת משילדת אלומיניום בעלת שלוש רמות של עוביי קורה שונים – “טריפל באטד” המעוצבת בלחץ שמן, גלגלים איכותיים מדגם DT Swiss X 1800 שהעניקו לנו יציבות בשטח ומנעו מאיתנו מספר מקרים של החלקה הודות לשילוב המצוין עם מערכת הבלמים של חברת Fox. כאשר הבלם האחורי מדגם Fox RP2 שכבר הוכיח את עצמו בנסיעות מבחן שעשינו בעבר ובלם קידמי מדגם Fox F100RL שגם עליו אפשר להגיד רק דברים טובים.

השילוב של מפרט מקצועי של האופניים יחד עם מערכת הבלמים האיכותית והמתקדמת של חברת Fox תרמו רבות לבטיחות שלנו עוד לפני שעלינו על האופניים. בשטח, הבדיקות שערכנו העלו כי מערכת הבלמים המתקדמת לא אכזבה ונתנה נתונים מעולים עם זמן תגובה מעולה של מהירות בתגובה.

עם מערכת ההינע מדגם Shimano XT הידועה בביצועיה הגבוהים, קיבלנו תחושה שלא מדובר בזוג אופניי שטח לחובבנים, וללא ספק קיבלנו הרגשה של אדרנלין בשטח. הרכיבה על זוג אופניי השטח הללו נתנה לנו הרגשה כאילו רכבנו על אופנוע שטח או רנג’ר שטח ולא על זוג אופניים. בנוסף, אופני השטח מדגם ה-FourStroke 02 מכילים מתלה APS שמספק מהלך של 100 מ”מ הוכיח את עצמו בשטח וללא ספק קיבלנו הרגשה של פינוק.

אין ספק שיצרנית אופניי השטח ומוצרי האקסטרים BMC הפופולארית, הביאה לנו זוג אופניי שטח מקצועיות שלא מביישות את האופניים היקרות יותר של המתחרים. ברור לכולם שאופני השטח מדגם FourStroke 02 הם השקעה נפלאה היות והמחיר נמוך משמעותית מהמחירים שמציעות החברות המתחרות עבור אופני שטח עם נתונים טכניים פחות טובים. אנו נותנים לאופני השטח ציון של 9 גלגלים מתוך 10 אפשריים, בעיקר בגלל העיצוב הנהדר ומערכת הבלמים שנתנה לנו תוצאות מדהימות.

ביטויי חיפוש נפוצים:

  • אופני שטח מקצועיות
  • אופניים
  • bmc אופניים

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-