ראשי » מוצרים, עסקים

סרט תדמית

23 בMarch 2010 | | תגובה אחת | מאת

הפקת סרט תדמית או סרטון תדמיתי לעסק, ארגון או חברה מאפשר לנפשות הפועלות להציג את התדמית של העסק על הצד הטוב ביותר. סרטי תדמית לעסקים בדרך כלל יציגו את משרדי החברה, ראיונות קצרים עם הבכירים בחברה על מנת לשמוע מעט על פעילות העסק ולקוחותיו, הצגת מספר פרויקטים מרכזיים שהחברה לקחה בהם חלק ויציגו את סיפורי ההצלחה של החברה. את סרט התדמית של העסק ניתן להציב על גבי אתר האינטרנט של העסק או להקרין בכנסים חשובים של העסק או להציג בפני לקוחות חדשים. הפקת סרט התדמית תתרום לקידום המכירות של העסק.

סרטי תדמית לעסק עשויים לפתור את בעיית הרושם הראשוני שנוצרת בעיקר בפגישות הראשונות עם לקוחות גדולים. לעיתים הלקוחות לא יודעים באיזה סדר גודל החברה מולה הם עומדים, על ידי הפקת סרט תדמית לחברה ניתן לציין הצלחות של לקוחות גדולים ובכך למנוע התלבטות של לקוחות. הצגת פרויקטים גדולים בסרט התדמית תתרום גם למשיכת לקוחות קטנים ובינוניים ובסופו של דבר תגדיל את היקף הפעילות העסקית של העסק שלך. סרט תדמית אשר מציג לראווה העסק שלך צריך להיות קצר וקולע ולהכיל באמת את מה שהלקוח צריך לדעת ולא יותר מזה.

לסיום, טיפ בהפקת סרט תדמית עבור העסק שלך. אם זהו סרט התדמית הראשון של העסק, חשוב שהסרט יהיה קצר וקולע. אסור לתת ללקוח להשתעמם מסרט התדמית שלך ולכן הימנע מלהכיל ראיונות ארוכים. סרטי תדמית טובים הם סרטים המשלבים הסברים יחד עם תמונות מהפרויקטים השונים של העסק ותמונות של עבודה בסביבה דינמית ונעימה. איך תבחר היכן להפיק את סרט התדמית לעסק ? סביר להניח שלחברה שסרט התדמית שלה יהיה המושך ביותר בשילוב של מחיר תחרותי ומשתלם.

תגובה אחת »

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-