ראשי » יוגה, עסקים

רפואה משלימה טבעון

13 בApril 2010 | | אין תגובות | מאת

טיפולים הוליסטיים המסייעים לחיבור לעצמה פנימית

עצמה – התחברות לעוצמה הפנימית שיש בכל אחד ואחד מאיתנו. טיפולים אלו הינם עבודה עצמית ברובד העמוק ביותר שלנו, רובד שלרוב קשה לנו לזהותו, לראות אותו. לפעמים אנו מתעלמים מחלקים מסוימים הקיימים בתוכנו, הגורמים לנו להרגיש פחות נוח עם עצמנו, להתבייש, להימנע מלהביא את האמת הפנימית שלנו החוצה לידי ביטוי.
חלקים אלו – שהם חלק מהשלם, עוצרים את התפתחותנו, צמיחתנו האישית, חוסמים אותנו מלהמשיך הלאה.
בטיפולי העצמה אנו מאבחנים וממקדים את החלקים המחלישים או עוצרים אותנו ומשנים את הדפוסים שיצרו אותם, אם זה דפוס חשיבתי מסוים, דפוס התנהגותי מסוים, אמונות שחוסמות אותנו וכל דבר אחר שמרחיק אותנו מהעוצמה שלנו. אנו למדים לקבל את עצמנו באהבה בדיוק כפי שאנחנו.
האבחון נעשה בבדיקה קינסיולוגית – בדיקה שהוכחה מחקרית כמדויקת ביותר, התשובות בבדיקה זו באות מרובד עמוק בתוכנו ועוקפת את השכל שלעיתים מתעתע בנו.

כשאנחנו מחוברים לעוצמה שבנו הגוף נרפא ממחלות ומכאובים שאנו סוחבים איתנו לאורך החיים.

התהליכים משלבים בתוכם: נשימה מעגלית, שיטת עדימה, קינסיולוגיה רב-תחומית, דמיון מודרך NLP, תקשור, טיפול בטראומות TAT, EFT, העצמה אנרגטית, הילינג, מודעות וחשיבה רב ממידית ועוד.

ניתן לבוא לסדרה של מפגשים על נושא מסוים שאנו רוצים לחזק כגון: זוגיות ויחסים בין אישיים, מציאת יעוד האישי והמקצועי בחיים, העלאת הביטחון והערך העצמי,
לעצמאיים – הגדלת הפרקטיקה, פחדים וחרדות, כניסה להריון,  התמודדות עם מצבי משבר ואובדן, שיפור יכולת למידה וכושר ריכוז – מבוגרים ילדים ובני נוער.
מגוון רחב של בעיות בריאותיות ועוד.

אם אתם מחפשים מרכז רפואה משלימה באיזור הצפון , אנו ממליצים לכם להתקשר למרכז לגעת קרוב. היכנסו לאתר שלהם : רפואה משלימה טבעון, ותקראו על מגוון הטיפולים והמטפלים.

לפרטים נוספים וקביעת פגישות: איילת רובינשטיין  מנהלת המרכז ומלווה תהליכי העצמה וצמיחה אישית. טלפון  0544-824316

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-