ראשי » מוצרים, עסקים

לימודי תקשורת

18 בJuly 2010 | | אין תגובות | מאת

כאשר התקשורת מקיפה אותנו מכל עבר, כאשר אנחנו יודעים שהתקשורת היא השולטת האמיתית בעניינים ואם אנחנו באמת רוצים להשפיע ולהזיז דברים לימודי תקשורת הם הלימודים שלהם אנחנו זקוקים, לא מדובר רק באנשים שרוצים לעסוק בקולנוע, טלוויזיה, או בעיתונות הכתובה, מדובר גם על אנשי עסקים, בעלי חברות ויזמים שרוצים להבין כיצד בדיוק התקשורת עובדת וכיצד אפשר להזיז ולשנות דברים בעזרתה.

לימודי תקשורת בימים אלו שמים לב במיוחד לתקשורת דרך האינטרנט, עולם האינטרנט שינה לחלוטין את פניה של התקשורת, כאשר התקשורת הופכת למהירה, זמינה, משתפת אבל לא תמיד מדויקת. היום אם רוצים להבין את התקשורת כמו שצריך ולהבין כיצד ניתן להשתמש בתקשורת לצרכים שלנו, כדאי לחפש מקום לימודים שנשאר תמיד עם האצבע על הדופק ואשר שם דגש רב על השינויים הרבים שקורים בתחום התקשורת והוא יודע כיצד להתאים את התכנים הנלמדים לשינויים אלו.

ניתן ללמוד תקשורת במסלול חד חוגי תוך התמחות באחת המגמות כגון: קולנוע, רדיו, צילום, טלוויזיה, תקשורת חזותית ועוד. ניתן גם ללמוד תקשורת במסלול דו חוגי ולשלב לימודי תקשורת עם לימודי מנהל עסקים, כלכלה וכדומה.

לימודי תקשורת נחשבים ללימודים מעניינים מאוד כאשר הם משלבים לימודים עיוניים עם התנסות מעשית בתחום ההתמחות. ניתן ללמוד תקשורת במכללות או במוסדות להשכלה גבוהה לתואר ראשון או ללימודי תעודה.

בלימודי התקשורת ניתן להתנסות בסדנאות השונות בהתאם לתחום הלימודים כגון: סדנאות רדיו, סדנאות צילום, לימודי עריכת וידאו, כתיבת תסריטים, סדנת עיתונות, לימודי דוברות, התנסות בכתיבת שטח, סדנאות בעיצוב אתרים, סדנאות לעיצוב גרפי וכדומה.

לימודי תקשורת מתחלקים בדרך כלל ללימודים כלליים עיוניים ואחר כך למגמות התמחות על פי רצונו של הסטודנט ועל פי כשרונותיו ויכולותיו.

אנשים יצירתיים שרוצים מצד אחד לשלב את החשק שלהם ליצור ומצד שני למצוא את מקומם בתעשיית התקשורת ולהתחיל להשפיע, יגלו שלימודי תקשורת הם התשובה הכי טובה בשבילם כי מדובר בלימוד דרכים מעשיות ליישום החשיבה מקורית והיצירתית שלכם בכול תחום שבו תבחרו לעסוק.

אפשרות התגובות סגורה.

+(reset)-