ראשי » הסיפור המרכזי, מוצרים, עסקים

סרטי הדרכה

13 בSeptember 2010 | | אין תגובות | מאת

סרטי הדרכה הינם הסירטונים האלו שאתם נתקלים בהם כמעט בכל אתר ברשת המוכר מוצר אינטרנטי. סרט ההדרכה לוקח אתכם שלב אחר שלב ומסביר כיצד תוכלו להתקין בביתכם את המוצר או כיצד תוכלו להתקין במחשב שלכם את התוכנה.  סרט הדרכה אינו צריך להיות עם תמונות יפות או עם טקסט שנון במיוחד. הוא צריך להיות ברור ולהשיג את מטרתו: שהצופה יצליח לבצע את הפעולה אותה מסבירים בסרט אם הוא לא יצליח לאחר צפייה בסרט אזי הצופה בזבז את זמנו ואולי הסרט לא היה מספיק ברור. כמובן שיתכן שהסרט בסדר גמור ובכל זאת המוצר אינו כה פשוט להתקנה. מכאן אנו למדים שכדאי להפיק סרטי הדרכה רק עבור מוצרים שבאמת ובתים ניתן להפעילם דרך צפייה בסרטון.

סרטי הדרכה מסוג אחר הינם סרטים המופקים עבור עובדי ארגון מסויים המסייעים לצופה ללמוד אודות תפקיד חדש אותו הוא אמור לבצע או מכשיר אותו הוא אמור להפעיל.

בית ההפקות TVMEDIA הינו מהמובילים בארץ בתחום הפקת סרטים וסרטונים עבור חברות וארגונים: החל מסרטי תדמית לשיווק העסק, דרך סרטי הדרכה, סרט ימוצר או סרטי בטיחות. להזמנה של הפקת סרטון ברמה הגבוהה ביותר התקשרו אליהם  054-4966-864 או היכנסו לאתר שלהם –הפקת סרטי תדמית ותוכלו לראות את העבודות המדהימות שלהם. לא תראו בישראל עוד חברת הפקות סרטים כזו.

אפשרות התגובות סגורה.

+(reset)-