ראשי » מה יש לקרוא, מוצרים

שואבי אבק מקצועיים

18 בOctober 2010 | | אין תגובות | מאת

שואבי אבק מקצועיים

שואב האבק הראשון בעולם הוצע לשוק כבר בשנת 1869. המפתח האמריקאי, איבס מקגאפיי, המציא לעקרות הבית מכונה שתקל על חייהן עבודתן בניהול משק הבית. שואבי אבק אלו היו ידניים ופעלו על ידי סיבוב מאוורר אשר שאב את הלכלוך מהספות ומהשטיחים לתוך שק מחובר העשוי בד. לצערו של איבס, שואב האבק לא נחל הצלחה גדולה בשיווקו הראשוני, בעיקר עקב הפעולה הפיסית שנדרשה בהפעלת המאוורר על ידי ידית. לאחר מכן , כבר בשנת 1901 שואב האבק המתקדם יותר הגיע מאנגליה בפיתוחו של הוברט ססיל בות’. שואב אבק זה היה מאסיבי וכבד, ופעל בעזרת בנזין. עקב משקלו הרב, שואב האבק היה מחובר לעגלת סוסים, אשר התמקמה מחוץ לבית שהזמין את שירות השאיבה.

החדשה המרעישה הגיעה בשנת 1907 על ידי אמריקאי נוסף, ג’יימס מוריי ספאנגלר שמו. אדון מוריי בנה שואב אבק חשמלי ונוח וכבר בתקופה זו השכיל לרשום עליו פטנט. זהו למעשה השואב הביתי הראשון שפעל על חשמל ושהיה נוח לתפעול בבית. אגב, פטנט זה נרכש על ידי יצרן מוצרי עור בזמנו העונה לשם וויליאם הובר, אותו הובר המוכר לכולנו עד היום (HOOVER)… מה שהתחיל כפטנט ראשוני וכשואב אבק פשוט, הפך כיום לשואב אבק מקצועי לכל מטרה, הנמכר ע”י חברת הובר בכל העולם, וכמובן גם בישראל.

שוק שואבי אבק מקצועיים הינו שוק גדול ונרחב, הרי מי מאיתנו לא צריך שואב אבק? לשאוב את השטיח, לשאוב את הספה, לשאוב שערות הנושרות מחיות המחמד שלנו וכדומה…

מגוון שואבי האבק המוצעים לנו הינו גדול, ונחלק בעיקר לסוגים הבאים: שואבי אבק ידניים, שואבי אבק מטאטאים, שואבי אבק נגררים, שואבי אבק נטענים, שואבי אבק עומדים, שואבי אבק רטובים והמבחר עוד גדול. כמובן שעקב מגוון האפשרויות בשוק זה, עליכם לערוך סקר שוק מקיף ואחראי על מנת לבחור את שואב האבק שמתאים לשימושכם ולכיסכם. המלצה – אם אתם שוכרים את שירותיה של עוזרת בית קבועה, עדיף לשאול אותה באיזה שואב אבק היא רגילה לעבוד ואיזה הכי נוח לה. ישנם שואבי אבק מסורבלים שלא מתאימים ונוחים לכל אחד.

ביטויי חיפוש נפוצים:

  • שואב אבק מקצועי

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-