ראשי » מוצרים, עסקים

מדפסות צבע

23 בNovember 2010 | | אין תגובות | מאת

ברכישת מדפסות צבע ישנם מספר אלמנטים שחשוב לשים לב אליהם. תחילה שימו לב שההשקעה הראשונית במדפסת היא זניחה ולא משמעותית לעומת רכישת ראשי הדיו והטיונרים עבור המדפסת בשימוש הקבוע. ולכן, ממש כמו בחירת רכב חסכוני מומלץ לבחור במדפסת חסכונית שלא “זוללת” את ראשי הדיו ומדפיסה הכי הרבה דפים פר ראש דיו אחד. היות וראשי הדיו והטיונרים הם ההוצאה הגדולה ביותר ברכישת מדפסת, המאפיין הכי חשוב ברכישת מדפסת חדשה הוא כמה המדפסת חסכונית בדיו שחור וכמה בדיו צבעוני.
אם מרבית ההדפסות שלכם הם הדפסות צבעוניות – עבור עבודות והפרויקטים של הילדים בבית הספר מומלץ להסתכל על הנתון של כמות ההדפסות שניתן להדפיס עם ראש דיו צבעוני אחד. אם השימוש העיקרי במדפסת הוא הדפסת מסמכים מומלץ לחפש מדפסות צבע שחסכוניות במיוחד בדיו השחור. לרוב מדובר במדפסות לייזר. אנו מכירים את מדפסות הלייזר הישנות שקיימות אצלנו במשרד במקום העבודה – מדפסות הלייזר הללו לא מדפיסות בצבע. אך ישנם מדפסות לייזר שמסוגלות להדפיס גם בצבע.
מלבד החסכוניות של מדפסות צבע בהדפסת הדפסות שחורות או צבעוניות יש עוד פרט חשוב שחייבים להסתכל עליו: המותג. ישנם מותגים מובילים בתחום המדפסות: קאנון, HP, לקסמרק ורבים נוספים. חשוב לבחור במותג שרמת השירות שלו היא הגבוהה ביותר. מדפסות מרבות להיהרס ולהתקלקל – ולכן מומלץ לבחור גם במדפסת שמספר שנות האחריות שלה הוא גבוה משנה, כי רוב הסיכויים שבשנה הראשונה המדפסת לא תיהרס או תתקלקל, אך מה יקרה אחרי השנה הזו? אין לדעת. בשיחה עם מנהל בית דפוס, נאמר לנו כי מדפסות צבעוניות החליפו כמעט לחלוטים מדפסות שחור לבן.
פרמטר נוסף חשוב בבחירת מדפסת מבין מגוון רחב של מדפסות צבע הקיימות היום בשוק הוא מהירות ההדפסה. במשרדים קיימת חשיבות מרבית למהירות הוצאת הטפסים מהמדפסת על מנת להעניק שירות טוב יותר ללקוח. רוב המדפסות היום עומדות על ממוצע הדפסה של בין 12 ל-16 דפים בדקה, כאשר במדפסות לייזר מדובר במהירויות גבוהות בהרבה.

באתר של חברת מפעיל תמצאו מדפסות משולבות, מכונות צילום, סורקים פקסים עוד פתרונות משרד.

אפשרות התגובות סגורה.

+(reset)-