ראשי » מוצרים, עסקים

בניית דקים מעץ

1 בDecember 2010 | | אין תגובות | מאת

בקניית בית חדש או שיפוץ בית קיים, לקבלן המבצע יש מספר אפשרויות בניה. לצורך העניין, באם לבית קיימת חצר ניתן לרצף את המשטח או לבנות דק מעץ. כאשר קיימת בחצר בריכה, בניית דקים מעץ מסביב לבריכה תיתן מראה יוקרתי יותר מאשר ריצוף קרמיקה או ריצוף אבן. למעשה התקציב הוא הגורם המכריע ביותר שמשפיע על כל הבחירות של הקבלן המשפץ. בשוק קיימים מספר סוגי עצים מהם ניתן לבנות דקים, חומרי גלם יקרים וחומרי גלם פחות יקרים. בבניית דקים בבית מומלץ לבחור בחומר גלם איכותי שיחזיק מספר רב של שנים. דק איפאה למשל ידוע כאחד הדקים האיכותיים ביותר שניתן לבנות.

למשפחות מבוססות שעוברות לנכס חדש משלהם עם גינה מומלץ לשדרג את הנכס החדש וללכת על בניית דקים מעץ בגינת הבית. אומנם מומלץ לייעד לכך מראש תקציב גבוה יותר מתקציב המיועד לריצוף פשוט, אך המראה שהעץ נותן לחצר הוא מראה יוקרתי ומיוחד שלא רואים בכל גינה. בחירה בחומרי הגלם הנכונים עשויים להביא לתוצאה מרהיבה. שימו לב כי חשוב לכוון את גובהו המדויק של הדק בהתאם לסביבה שלו, בדרך כלל מוטב לבנות את הדק נמוך יותר מגובה הרצפה בבית (לצורף ניקוז מים החוצה).
מספר דגשים חשובים שצריך לקחת בחשבון כאשר מביאים איש מקצוע שמתעסק עם בניית דקים מעץ: ראשית, כל איש מקצוע ימליץ לכם על חומר גלם שונה, חשוב שתדעו אתם אילו חומרי גלם קיימים בשוק, מה יותר מומלץ, מה פחות מומלץ וכן הלאה – ערכו סקר שוק. קבלו הצעת מחיר לחומר הגלם ולעבודה עוד לפני תחילת העבודה של איש המקצוע, וזאת על מנת למנוע עיכובים מיותרים והעלאת התשלום תוך כדי העבודה.
כמו כן, יש לקחת בחשבון שעץ הוא חומר אורגני הדורש טיפול חצי שנתי או שנתי, ועל כן אחת לשנה יש לשטוף את רצפת הדק בלחץ מים, ולמרוח שמן איכותי על העץ. עליכם לקבל את כל הוראות התחזוקה מאיש המקצוע שעבד על בניית דקים מעץ בביתכם.

חברת טבע עץ מובילה את השוק בבניית דקים מעץ, בניית פרגולות, ועוד עבודות עץ מקצועיות. לפרטים ויצירת קשר  054-4717196

אפשרות התגובות סגורה.

+(reset)-