ראשי » יוגה, מה יש לקרוא

תטא הילינג -השיטה

24 בJanuary 2011 | | אין תגובות | מאת

את שיטת הריפוי “תטא הילינג” הביאה לעולם אישה נפלאה בשם ויאנה סטייבל מארה”ב, שבאמצעות השיטה החלימה לחלוטין ממחלת הסרטן בשנת 1995. בזכות האישה הזאת ושיטת הריפוי הייחודית שהמציאה, מאות אלפי מטופלים ברחבי הגלובוס באמצעות שיטת התטא הילינג. ויאנה יצרה שיטת טיפול המאפשרת לטפל בכל תחום, כל עוד קיימת אמונה כזאת אצל המטופל. השיטה של ויאנה סטייבל, תטא הילינג , למעשה משפיעה בין היתר על התת מודע שלנו, המקום בו קיימים האמונות והרצונות שאנחנו לא תמיד מודעים אליהם.

במהלך הטיפול בשיטת תטא הילינג מתבצעת שיחה בין המטופל למטפל. בשיחה המטופל מעלה את הנושאים בהם הוא מעוניין לטפל, זה יכול להיות במציאת מקורות פרנסה, בעיות בזוגיות וגם בעיות בפוריות ומחלה במחלות סופניות. יש מקרים שבהם מספיקה שיחה אחת ויש מקרים שנדרשת סדרה של מספר שיחות – לכל מקרה משמעות טיפול אחרת. לאחר שהמטפל מוצא את האמונה או הרגש הבלתי רצויים בתת המודע של המטופל, הוא גורם למחיקתם ולהשתלת אמונה או רגשות חדשים שיעזרו למטופל – המטפל מבצע את השינוי הזה באמצעות שיטת הריפוי תטא הילינג רק כאשר איתר את הבעיה ואת מקורן של האמונות השליליות של המטופל.
על מנת שטיפול תטא הילינג יצליח, ישנם מספר דברים שהמטופל חייב להכיר בהם ולהבין אותם. ראשית, עליו להתחבר לרוחניות שלו ולהאמין שקיימת אנרגיה קוסמית שזורמת ומחברת בין כל הדברים. כמו כן עליו לקבל ולהבין את מהות האהבה ללא תנאי. וכמובן, על המטופל להאמין בניסים, מי שיפסול את שלושת הדברים הללו, סביר להניח ששיטת הטיפול הזו אינה מתאימה לו.

אפשרות התגובות סגורה.

+(reset)-