ראשי » מוצרים, עסקים

משלוחי פרחים בעפולה

1 בFebruary 2011 | | אין תגובות | מאת

משלוחי פרחים וזרי וורדים בעפולה והסביבה
חנויות הפרחים שהם לא חלק מרשת ארצית הפועלות באזור עפולה והעמקים לרוב אינן מפעילות אתרי אינטרנט כחנות פרחים אלקטרונית וניתן לגשת אליהם רק בתור קונה מן המניין הנכנס לחנות ומבצע הזמנה. אולי ישנן מספר חנויות מעטות המאפשרות משלוחי פרחים באמצעות הזמנה טלפונית, אם כי בהזמנה טלפונית חווית הקנייה שונה בהרבה מול חווית הקניה בהזמנה מול אתר אינטרנט. בינתיים, ניתן לבצע משלוחי פרחים בעפולה והסביבה דרך אתרי האינטרנט של חנויות הפרחים אשר עובדות בפריסה ארצית.
עד שכל חנויות הפרחים הקטנות בעפולה והסביבה בפרט ובכל הארץ בכלל יתחברו למהפכת החנויות פרחים באינטרנט, נאלץ לבצע הזמנת פרחים טלפונית. בהזמנת פרחים טלפונית בדרך כלל נתקשר לחנות, נבחר את הזר שמוצא חן בעניינו על פי התיאור (לא ניתן לראות את הזר כמו שאפשר לראות באתרי אינטרנט, וחבל) , נבחר מה לרשום על הברכה, נבחר את הכתובת למשלוח הפרחים וכמובן נמסור אמצעי תשלום. משלוחי פרחים בעפולה והסביבה יעלו בדרך כלל בין 7 ל-10 ש”ח למשלוח, תלוי באיזה חנות מבוצעת ההזמנה.

הזמנת משלוח דרך הטלפון לאיזור עפולה

יש המעדיפים לוותר על ההזמנה הטלפונית ולהגיע לחנות הפרחים על מנת לראות באיזה זר מדובר. כאמור, החיסרון הגדול בהזמנה טלפונית הוא שלא ניתן לראות באיזה זר מדובר. ישנם אנשים שמעדיפים לראות את הזר ולבחור את הזר בטרם שליחתו. בהזמנה דרך האינטרנט ניתן לראות את הזר או לצפות בתצלום של הפרחים המכילים את הזר. אומנם הזמנה אינטרנטית של משלוחי פרחים בסביבת העיר עפולה  אפשרית רק ברשתות הפרחים הגדולות, אך היא עדיפה על הזמנה טלפונית.
משלוחי פרחים בעפולה וגם ברחבי האיזור והעמק מבוצעים לרוב על ידי מכוניות ולא קטנועים (כאשר מדובר במשלוחים לכתובות מחוץ לעפולה) ולכן עלות המשלוח היא יחסית יקרה יותר ממשלוחי פרחים בערים אחרות שבהן מרבית המשלוחים מבוצעים אך ורק על ידי קטנועים או אופניים.

להזמנת משלוח התקשרו עכשיו למשק זיו והזמינו את הוורדים הנפלאים שלהם! טלפון 04-993-7578

אפשרות התגובות סגורה.

+(reset)-