ראשי » מוצרים, עסקים

אנרגיה סולארית

6 בMarch 2011 | | אין תגובות | מאת

מערכות ביתיות ועסקיות של  אנרגיה סולארית  לייצור חשמל ביתי

מערכות אנרגיה סולארית תופסות פופולאריות שהולכת ותופסת תודעה  והערצה רבה בציבור הישראלי. האפשרות  לייצור חשמל לשימוש בייתי, חיסכון בהוצאות  החודשיות על חשמל, חוק המחייב את חברת החשמל לקנות ממך את עודפי החשמל  בסכום גבוה ומעל הכול שמירה על איכות הסביבה בצורה המושלמת ביותר.

ארגונים רבים ובתים  פרטיים רבים ברחביי הארץ פונים יותר ויותר לחברות להתקנת מערכות אנרגיה סולארית על גגות בתים ומבנים שונים. חברות אלו שולחות חשמלאים מוסמכים  מטעמם לבדוק את תנאי השטח שיש על גגות הבתים ובכך מתאימים את התקנת  המערכות אנרגיה סולאריות למבנה גגות המבנים השונים, גג גדול יותר מאפשר התקנה  מרובה יותר של פאנלים סולאריים.

עיצוב הגג לאחר ההתקנה

המראה השחור של משטחי  מערכות אנרגיה סולארית הרחיק אנשים  רבים בעבר מהתקנת המערכת. תהליך ההתקנה כיום כמעט ואינו משפיע על מראה הגג, ולעיתים אף מוסיף לעיצוב הגג. לעיתים גגות ללא רעפים נראים טוב יותר לאחר התקנת המערכת.

אנרגיה  ירוקה לסביבה

הפקת אנרגיה בחברת  החשמל מתבצעת על ידי שריפת פחם, גז ועוד, כשבעיקר נוצר זיהום אוויר  אדיר לסביבת החברה. שימוש באנרגיה  ירוקה מפחית את התלות בחברת  החשמל, העודפים נמכרים בשוק חזרה לחברת  החשמל המעבירה את העודפים לשימוש בבתים אחרים. בכך נחסך מחברת החשמל  ייצור מואץ של חשמל המביא לשריפה מוגברת של חומרים שונים ובכך לזיהום מוגבר של הסביבה. מערכות אנרגיה סולארית משתמשות באנרגיה השמש ואינן מביאות לאף מפגע סביבתי.

אפשרות התגובות סגורה.

+(reset)-