ראשי » הסיפור המרכזי, מה יש לקרוא

אירועי בר ובת מצווה

30 בMay 2011 | | אין תגובות | מאת

בעבר קיום של אירועי בת המצווה בישראל היו דבר פשוט: ההורים היו מזמינים את בני הכיתה ואת בנות הכיתה של נער או של נערת בת המצווה לאולם או מסעדה, מזמינים תקליטן שיעשה הפעלה קטנה לילדים ונער או נערת הבת מצווה היו יוצאים מרוצים עד הגג. היום המצב מעט שונה, אירועי בר מצווה חייבים להיות בומבסטיים, עם הDJ הכי טוב בעיר, עם אפקטים, מאפרות מקצועיות וגם באר אקטיבי – אחרת נערת ה – בת מצווה לא תהיה מרוצה. גיל 12 הוא גיל שבו הילדה שלנו מתחילה לאמץ אישיות של בוגרת והתנהגות – האם כדאי ליפול בשבי לרצונות שלה או שעדיף שנעמוד על שלנו ?
עושה הרושם שבגיל אירועי בר ובת מצווה הילדים הקטנים שלנו  הילדות הקטנות שלנו חוצות את הגבול הדק הזה שבין היות עדיין ילד או  ילדה ולבין היות כבר נער או נערה, זהו גבול דק אשר לנו כהורים לילדים מתבגרים דיי קשה להכיל אותו לשלוט עליו.

אירועי בר מצווה צנועים

במקביל, ניתן לחגוג אירועי בר או בת מצווה הרבה  יותר צנועים. לקחת את הילד או את הילדה יחד עם חבריו חברותיה להקרנת סרט בקולנוע זה רעיון, או להזמינם לטיול כיפי לים או לשמורת טבע בסביבה. אין ספק שמדובר במסיבה פחות בומבסטית וגרנדיוזית, אך לא מדובר בהוצאה כספית גדולה עבור הורים שלא מוכנים להוציא בין חמשת אלפים לעשרת אלפים ש”ח עבור אירוע בר מצווה
מסיבות בת מצווה  ובר מצווה עושים במועדונים הטובים בישראל. מועדון הקליק הוא אחד מהם!

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-