ראשי » מוצרים, עסקים

בניית חנות וירטואלית באינטרנט

4 בMay 2011 | | אין תגובות | מאת

בניית חנות וירטואלית באינטרנט

לאחרונה ניתן לראות באינטרנט הרבה יותר אתרי מסחר אלקטרוני ממה שראינו רק לפני שנתיים או שלוש, היתרון הגדול של המבנה הזה הוא האפשרויות שזה יוצר עבורנו, הצרכנים. במאמר היום אנסה לדון, האם יש בכך יתרון גדול עבורנו או לא.

למה נוצרו חנויות וירטואליות?

ישנן שתי סיבות עיקריות לגדילתן באינטרנט של אתרי חנות וירטואלית. הסיבה הראשונה היא כמובן המעבר הצרכני של החברה המערבית כולה לקניות דרך הרשת, מגמה שתופסת תעוצה רחבה בכל העולם היום.

הסיבה השנייה היא אתרי השוואת מחירים, כגון זאפ או קמה, שבאים להקל על הצרכנים ולהציע מראש את כל אתרי המכירות מסודרים לפי המחירים שלהם. אתר זאפ מעודד לא רק השוואת מחירים נבונה, אלא בעיקר מעודד קנייה וצרכנות על גבי רשת האינטרנט. המסר הפסיכולוגי הוא פשוט: “זה המחיר הכי טוב שניתן למצוא, למה שלא תקנה את המוצר כבר עכשיו?”. זהו המסר המדויק של זאפ וזה הסיבה שאתרי מסחר רבים כל כך רשומים לפרסום באתרי השוואת מחירים אלו.

יתרון לבית העסק:

אם יש לכם היות עסק אמיתי, כזה שפועל על לקוחות מצוינים, מוצרים מעולים ושירות לקוחות איכותי, חנות וירטואלית תעניק לכם יתרון עצום על פני המתחרים. בהנחה שכבר מיציתם את רוב השוק שלכם מחוץ לרשת האינטרנט, חנות וירטואלית תעניק לכם דריסת רגל אמיתית בעולם האינטרנט.

למה מוצרים מעולים?

אם שמתם לב, במבוא לפיסקה הקודמת ציינו במפורש, אם יש לכם מוצרים מעולים. הסיבה לכל היא שצרכנות באינטרנט היא צרכנות חסרת סבלנות. אם גולש מגיע לאתר מכירות אינטרנטי ולשנייה אחת חושש שהמחירים הם לא באמת ברמה הגבוהה ביותר, הוא באותו הרגע סוגר את האתר ועובר לאתר הבא בתור. רק עסקים מצוינים עם מוצרים מעולים, יכולים למכור בהצלחה דרך רשת האינטרנט.

יתרון נוסף לבעל העסק:

יתרון גדול של חנות וירטואלית היא עלות התפעול המזערית למעשה. אם חנות רגילה עולה המון כסף לניהול שוטף, חנות באינטרנט נושאית עימה עלויות מזעריות ממש. אם מחירי השכירות לחנויות במחירים טובים מתחילות מחמש אלף שקלים לחודש, דמי מנוי של ניהול חנות אינטרנטית הם ברמה של מאות שקלים בודדות בלבד.

הצורך בעובדים:

כאשר אתם מנהלים עסק אמיתי, אתם זקוקים להמון שעות עבודה שלכם או של אחרים, בתשלום. בניהול חנות וירטואלית, אין שום צורך במגע יד אדם. המערכות הקיימות היום בחנויות וירטואלית הן משוכללות מספיק כדי לאפשר לכם להרוויח מהמכירות דרך האתר ללא שום עובדים בכלל וללא עבודה כל שהיא מצידכם.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-