ראשי » מה יש לקרוא, מוצרים

בקרת כניסה

7 בAugust 2011 | | אין תגובות | מאת

במרוצת השנים, היכולת הבסיסית שלנו להגן על הבית שלנו בפני פורצים ופורעי חוק שלא באמצעות אמצעים טכנולוגיים נעשתה כמעט ובלתי אפשרות, היות ודרכי הפעולה של הפורצים שודרגו, כאשר הפורץ הממוצע היום הוא פורץ מתוחכם יותר, אגרסיבי יותר וזהיר יותר מהפורצים שהכרנו מבעבר. לא צריכים להיות גאונים גדולים כדי לדעת את העובדה הזאת, מספיק שנפתח טלוויזיה בערב ונצפה בסיפור הפריצה האחרון ששודר במהדורת החדשות או בכלבוטק. אמצעים טכנולוגיים כמו בקרת כניסה, אזעקות ומערכות אינטרקום עשויות להגן עלינו בפני הפורצים ולהוות מכשול נוסף בעבורם.

בקרת כניסה מותקנת היום ברוב בנייני הדירות החדשות. מה שלא היה כסטנדרט כעבר, הופך היום לחובה כמעט בכל בניין המתוכנן על ידי קבלן. הסיבה: על ידי בקרת הכניסה ניתן למנוע מגורמים לא רצויים כמו פורצים וגנבים להסתובב בבניין ולגרום נזקים כאלה ואחרים לרכוש. כמו כן, על ידי בקרת הכניסה נוכל לתרום לביטחון האישי שלנו ולישון טוב בלילה כאשר דלת הכניסה לבניין נעולה. לרוב, בקרות הכניסה יהיו מחוברות למערכות האינטרקום הביתיות, ובאמצעותן ניתן לשלוט על מנגנון הפתיחה של בקרות הכניסה.

בקרת כניסה פועלת בצורה מאוד פשוטה: על ידי הקשת קוד באופן נכון, ניתן לפתוח את דלת הכניסה. כמובן שחשוב לשמור על הקוד ולהתייחס אליו כאל “קוד סודי”, שכן איננו מעוניינים שהקוד יגיע לידיים לא נכונות וכל אדם יוכל להקיש את הקוד ולהגיע לפתח הבניין. כאמור, בבניינים משותפים ישנו שימוש בבקרת כניסה משותפת ועל כן מומלץ לשנות את הקוד הסודי כל תקופה (וכמובן לעדכן את כל דיירי הבניין בקוד הסודי החדש).

בבניינים ישנים בהם לא מותקנת מערכת של בקרת כניסה מומלץ לפנות לאיש מקצוע המתמחה בתחום של אינטרקום ואבטחה ולשלב את מערכת האינטרקום הישנה יחד עם בקרת כניסה חדישה, מה שיביא לפתרון מושלם עבור דיירי הבניין.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-