ראשי » מוצרים, עיצוב

ריצוף פנים – אבן ושיש

20 בAugust 2011 | | אין תגובות | מאת

הכל על ריצוף אבן או שיש ועל ריצוף בתים

הדבר החם כרגע בתחום עיצוב הבתים הוא סוג מרצפות האבן בתוך הבתים ובעיקר בחירה נבונה של הצבעים בתוך חלל הבית. המרצפות המדוברות ביותר בתחום העיצוב בשנים האחרונות הינו ריצוף אבן גם בבתים הבית. אם עד עכשיו היינו רגילים למרצפות אבן רק בחצרות הבתים ובשבילי הגינות, מעטה ניתן למצוא גם מרצפות מאבן לריצוף פנים חלל הבית. מרצפות האבן המותאמות לתוך חלל הבית הן מרצפות משויפות ונראות כמעט כמו קרמיקה רגילה. ההבדל הוא בעיצוב – מרצפות האבן משדרות יוקרה ולמעשה הן הרבה יותר יקרות מאשר הקרמיקה הרגילה שהיינו רגילים אליה עד עכשיו.

הבחירה במרצפות אבן חייבת להתאים לעיצוב הכולל של הבית. על כן מומלץ להתייעץ יחד עם מעצב הבתים שלכם ולהתאים ריצוף אבן לעיצוב הכולל של הבית בדגש על צבע הקירות של הבית. באם צבע הריצוף לא יתאים לצבע חלל הבית לא יהיה ערך מוסף למרצפות האבן והן לא יהיו מרשימות ויוקרתיות. שילוב נכון של המרצפות היקרות יחד עם עיצוב חכם של הבית ישנה את המראה הכולל של ביתנו וישדר אווירת יוקרה.

ריצוף פנים – זה משתלם לכם בגדול

ריצוף אבן פנימי יעלה את ערך הנכס. אין ספק שדירה אשר מרוצפת במרצפות אבן תהיה שווה הרבה יותר מאשר דירה המרוצפת ממרצפות קרמיקה פשוטות. כאמור, ריצוף פנים של אבן יקר יותר מאשר מרצפות הקרמיקה הפשוטות, ועל כן השימוש בריצוף אבן יעלה באופן יחסי גם את הערך הכספי של הדירה. אנו יכולים לשלב ריצוף משישי או אבן יחד עם ריצוף פנים מקרמיקה. מעצב בתים יוכל לשלב את שני סוגי הריצופים בצורה האולטימטיבית מבלי לפגוע בעיצוב וביוקרה שאמורה לשדר בתים הבית.

בבחירה של אבן עבור ריצוף בתים  ריצוף פנים או חוץ, אל תשכחו להתייעץ עם מעצב בתים ולקבל חוות דעת לגבי חומרי העבודה והצבעים. חשוב גם לבחור בקבלן שיפוף מתאים על מנת שריצוף האבן – פנים או חוץ – יותקן בצורה מושלמת ללא פגמים או ליקויים.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-