ראשי » עיצוב

בית דפוס דיגיטלי

27 בOctober 2011 | | אין תגובות | מאת

בית דפוס דיגיטלי ומכונת פרופורציה.

בית דפוס דיגיטלי מציע לנו מוצרי דפוס שונים מגוונים. כניסה לבית דפוס דיגיטלי מתקדם יכולה להיות כמו כניסה לפארק שעשועים ענק של נייר. כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס דיגיטלי באפשרותינו להנות ממגוון של מוצרי דפוס והבחות נייר שלעיתים אפילו הדמיון שלנו אינו יכול להכיל. כל מוצר של נייר עובר תהליך הדפסה ראשוני, בין אם זה פלייר או פרוספקט בין אם מדובר בפנקסי חשבוניות או בין אם מדובר במגנטים ולוחות שנה. לאחר מוצר הדפוס מוכן באפשרותו של בית דפוס להעביר את נייר ההדפסה במכונות שונות שנמצאות בבית דפוס דיגטלי על מנת שמוצר הדפוס ישרת את בעליו בכבוד.

אחת המכונות המועילות ביותר שנמאות בבית דפוס דיגיטלי היא מכונת פרופורציה. כאשר אנחנו משתמשים במכונת פרופורציה בבית דפוס אנחנו בעצם יוצרים חיתוך מקוו קו בנייר שנותן לנו את האפשרות לחתוך את הנייר בנקודה המחוררת. ניתן לראות שימוש במכונת הפרופורציה כאשר אנחנו מקבלים כרטיסי להופעה או כרטיסי לסרט, שהסדרן בכניסה צריך לגזור ולהאיר לנו חלק מהכרטיס ביד עם סימון המושבים. כאשר אנחנו מגיעים הופעת רוק גדולה איננו עוצרים להביט על הכרטיס שאנחנו מחזיקים ביד ונדיר שניתן את תשומת הלב לפרטים הקטנים שמכילים אותו. כרטיסים להופעות יכילו תמיד גרפיקה שקשורה ללהקה או לזמר אותו אנחנו הולכים לשמוע וחורים שחוררו על ידי מכונת פרופורציה.

בזכות מכונת הפרופורציה יכולי בית דפוס דיגיטלי להדפיס כרטיסים להופעות בצורה מהירה ויעילה. נסיון לחורר את החורים שיוצרת מכונת הפרופורציה בצורה ידנית עלולים לקחת זמן רב ולגרום לכך שבית הדפוס דיגיטלי לא יעמוד בלוח הזמנים שהוקצב לו. מכונת פרופורציה הופכת את תהליך החירור של הנייר לתהליך פשוט וקל שקורה בשניות. ללא חירור הנייר כרטיסי ההופעות לא היו יכולים לשרת את מפיקי המופע בצורה נאמנה ולכן מכונת הפרופורציה מעניקה שירות שימושי מאוד עבור לקוחות.

בית דפוס דיגיטלי שמחזיק בידיו מכונת פרופורציה יכול להיעזר במכונה הזאת גם לצורך הדפסה של פנקסי חשבוניות. גם פנקסי חשבוניות צריכים להיות מודפסים בצורה כזאת שנוכל לשלוף מתוכם דף אחד ולהעניק אותו ללקוח שלנו. מכונת פרופורציה מאפשרת לבית דפוס הדיגיטלי ליצור מוצר שניתן לתלוש ממנו דפים בצורה קלה ויעילה. פנקסי חשבוניות שלא עבר במכונת פרופורציה יצתרך להיות בעל אמצעי אחר לתלישת דפים ממנו דבר שיכול ליקר את הנייר או לגרום לסיבוך אצל הלקוח.

בית דפוס דיגיטלי הוא בית דפוס מתקדם שמכיל בתוכו מכונות דפוס רבות שמבצעות משימות שונות לצורך הדפסה יעילה של מוצרי דפוס. היום בבתי דפוס דיגיטלים ניתן למצוא מכונות חיתוך, מכונות קיפול, מכונות שטנץ, ומכונות להשבחת נייר כמו מכונה של לכה סלקטיבית ומכונה של לכה יו וי. התהליך הטכנולוגי שעבר העולם מציב מכונות רבות לרשות האדם שמבצעות עבורו כל עבודת דפוס בקלות וביעילות.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-