ראשי » עיצוב

בית דפוס ונייר ממוחזר

27 בOctober 2011 | | אין תגובות | מאת

 

העולם בשנים האחרונות הולך בכיוון ירוק בכל התחומים. ניתן לראות כיצד לאט לאט צצות מכוניות שפועלות על חשמל במקום על דלק שמזהם את הסביבה, וכיצד קוראים לנו למחזר בקבוקי פלסטיק ופחיות על מנת שיכולו להשתמש בחומרי הגלם שלהם שוב פעם. התנועה הירוקה והסביבתית מנסה לצאת במסע הסברה בעולם כולו שקורא למחזר וחשוב על איכות הסביבה.

גם לעולם הדפוס הגיעה התפיסה הירוקה וניתן לראות כיצד בתי דפוס מדפיסים על גבי נייר ממוחזר. הדפסה על גבי נייר ממוחזר הפכה לפופלארית מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד מנייר ממוחזר אפשר ליצור כל מוצר. נייר ממוחזר יכול בקלות להחליף נייר רגיל בבית דפוס ולשמש להדפסה של פליירים, מגנטים, ניירות ממו, או פולדרים. כאשר אנחנו משתמשים בנייר ממוחזר בבית דפוס אנחנו בעצם עושים מעשה טוב קטן למעו האנושות.

בתי דפוס שמשתמשים בכמות גדולה של ניירות אחראים לכירתה של יערות רבים. חומר הגלם ממנו מיוצר הנייר הוא עץ, ולצורך יצירת נייר נכרתים יערות רבים ברחבי העולם. התנועה הירוקה שבאה להגן על הטבע ועל איכות הסביבה, קוראת לכך שנפסיק לכרות יערות שעוזרים לתהליך הפוטוסינטזה בטבע. שימוש בנייר ממוחזר בבית דפוס הוא לא פחות טוב משימוש בנייר רגיל. כאשר אנחנו בוחרים בניייר הדפסה ממוחזר בבית דפוס אנחנו בעצם בוחרים בשמירה על יערות ובשמירה על איכות הסביבה. ללא יערות החור שקיים באוזון רק ילך ויגדל, ובתי דפוס רבים והשימוש העצום שלהם בנייר יהיה אחראי לכך .

השימוש בנייר ממוחזר בבית דפוס יכול להיות גם צעד שיווקי חכם עבור לקוחות שרוכשים מוצרי דפוס. כאשר לקוחות מחליטים להדפיס על גבי נייר ממוחזר מוצרים כמו מדבקות למשל שמעטרות עטיפות של מוצרים ביכולם להדפיס על גבי המדבקה סימן שמראה שמדובר בנייר ממוחזר ועל ידי כך להגדיל את מכירותיהם על ידי משיכה של קהל הקונים שתומך באיכות הסביבה וברכישה ירוקה.

סימון נייר בסמל מיחזור מעניק ערך מוסף לנייר בו אנחנו משתמשים.  ומעניק ערך מוסף למוצר אותו אנחנו קונים. אם מדובר במוצר דפוס שמטרתו היא פרסומית יכולים המפרסמים ליצור דו שיח עדין יותר עם הלקוחות כאשר הם מדפיסים על נייר ממוחזר. לקוח שרואה פלייר פירסומי עם סימון של נייר ממוחזר יכול להתייחס לתוכן הפירסומי שמופיע על גבי הפלייר בצורה יותר חיובית מאשר על תוכן פירסומי שסתם מופיע על גבי נייר. בחירה בנייר ממוחזר בבית דפוס יכול לגרום לכך שצליח ליצור הקשבה גדולה יותר אצל לקוחותינו ולקבל יחס חיובי סתם מעצם העובדה שהדפסנו בבית דפוס על גבי נייר ממוחזר.

הבחירה בנייר ממוחזר בבית דפוס יכולה לעשות טוב לנו ולמיתוג העסק שלנו ויכולה לעשות טוב לסביבה כולה, כך שאין סיבה לא לבחור בנייר ממוחזר כאשר מגיעים לבית דפוס לצורך הפקה של מוצרי דפוס.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-