ראשי » עיצוב

דפוס ומדבקות

27 בOctober 2011 | | אין תגובות | מאת

בית דפוס ומדבקות

מדבקות הם אחד ממוצרי הדפוס הפופולארים ביותר. מדבקות הם מוצר דפוס שמשמש אותנו עבור צרכים שונים ויכולות למלא לנו כל מיני נישות בחיי היום יום.

בית דפוס הוא עסק שמוכר בתוכו מגוון רחב מאוד של מוצרי דפוס. בבית דפוס ניתן למצוא פליירים,מגנטים, לוחות שנה, וכרטיסי ביקור. כאשר מגיעים לבית דפוס כדאי לדעת מהי המטרה שמוצר הדפוס אותו אתם רוכשים צריכה לשרת. ישנם מוצרי דפוס שמתאימים למטרה של פירסום, ישנם מוצרי דפוס שמתאימים למטרה של מיתוג וישנן מוצרי דפוס שמתאימים בתור מתנה לעובדים או לקרובים אלינו.

בחירה במדבקות כאשר מגיעים לבית דפוס היא בחירה במוצר שיכול לשרת מטרות שונות. ניתן לעצב מדבקות שישרתו מטרות פירסומיות וניתן לעצב מדבקות שיודבקו על גבי מכוניות כמו שמדביקים סטיקרים למטרות של הפצת רעיונות מסויימים ותעמולה. ניתן לעצב מדבקות שמטרתן הם אריזת מתנות בחנות שמתאימה לכך וישנן מדבקות שמטרתן הם סימון או מיספור באירגון מסויים. בשורה התחתונה כולם משתמשים במדבקות ומדבקות נמצאות סביבנו כמעט בכל מקום אליו נלך.

העובדה הזו מספקת עבודה רבה לבתי דפוס שמדפיסים מדבקות. כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס לצורך הדפסת מדבקות עלינו לדעת לשם מה המדבקות הולכות לשמש אותנו. מדבקות לשימוש תעשייתי אינן צריכות לעבור תהליך של עיצוב כמו שעוברות מדבקות שמטרתם היא פירסומית.

במידה וברצונכם להגיע לבית דפוס לצורך יצירה של מדבקות פירסומיות עליכם לשבת עם אחד מהמעצבים הגרפים שקיימים בבית הדפוס ולעצב עבורכם גרפיקה שמתכור את המוצר אותו אתם מנסים למכור באמצעות המדבקה. קימים מוצרים רבים בשוק שנארזים באריזות מפלסטיק וקיים בהם שימוש במדבקה לצורך מיתוגם. מוצרים שנארזים ונעזרים במדבקה לצורך מיתוג ומכירה הם מוצרים שדורשים תכנון אסטרטגי ושיווקי של מראה המדבקה אותם הם מכסים. מדבקה שמטרתה להופיע על מוצר מסויים היא מדבקה שצריכה לעבור תהליך עיצוב אחר ממדבקה שמטרתה היא תעמולה פוליטית.

מעצבים גרפים שמומחיותם היא יצירת תדמית ובניית אסטרטגיות בדרך חזותית הם אנשי המקצוע המיומנים שיכולים לעזור לנו לעצב מדבקה שתשרת את מטרותיה. גם חיתוך המדבקות יתבצע בצורה שונה בבית הדפוס בהתאם למטרת המדבקה. כאשר מדבקה צריכה להופיע על גבי אריזה של מוצר צורתה תהיה אחרת ממדבקה מדבקה שהולכת להיות מודקת על פגוש של רכב.

אם אתם בעל מקצוע כמו למשל עורך דין, מדבקה לרכב כנראה לא תהיה רעיון מדהים, אבל אם אתם כמעט כל דבר אחר, זה יכול להיות רעיון נפלא ועוזר. הרי בסופו של דבר: פרסום, זה פרסום.

ישנן מכונות חיתוך בבית דפוס שמבצעות חיתוכי שטנץ ויכולות לחתוך מדבקות בכל צורה בה נחפוץ. בעזרת מכונות חיתוך משוכללות באפשרותינו להתאים את המדבקה ליעודה. מדבקות יכולות להגיע לדפוס ססית דפוס דיגטלי ובבית דפוס אופסט. הבחירה בבית דפוס שמתאים עבורנו לצורך הדפסה של מדבקות קשורה לכמות המדבקות אותה אנחנו רוצים להדפיס. בית דפוס דיגיטלי מתאים יותר להדפסה של מדבקות בכמויות קטנות בעוד שבית דפוס אופסט מתאים יותר להדפסת מדבקות בכמות גדולה ובתפוצה רחבה יותר.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-