ראשי » עיצוב

כרטיסי ביקור דוגמאות

28 בOctober 2011 | | אין תגובות | מאת

כרטיסי ביקור דוגמאות

כאשר מגיעים לבית דפוס לצורך הדפסה של כרטיסי ביקור כדאי לבקש לראות דוגמאות של כרטיסי ביקור אחרים שהודפסו. כרטיסי ביקור של אנשים אחרים יכולים לשמש כקטלוג המושלם עבורך כדי ללמוד מרעיונות של אחרים וכדי ללמוד מטעויות של אחרים.

למשל אם יצא לכם לראות בקטלוג או בדוגמא של כרטיסי ביקור כרטיס ביקור של עורך דין למשל שאתם רואים שהוא מעוצב בדרך שבכלל לא מוכרת את היותו עורך דין אלא כרטיס הביקור שלו הכלל נראה כאילו הוא מתאים לקוסמטיקאית או ליצנית תדעו לא לחזור על הטעויות שהוא עשה בכרטיס הביקור שלו ולתקן את הטעויות על גבי הכרטיס הביקור שלכם.

ברשת האינטרנט ניתן למצוא קטלוגים של כרטיסי ביקור שמציאים בתי דפוס שונים ללקוחות שרוצים להזמין כרטיסי ביקור דרך האתר. מומלץ לעיין בקטלוגים שנמצאים ברשת על מנת לקבל תמונה ורעיונות לגבי אפשרויות ההדפסה שעומדות בפניך. לעיתים בקטלוג באתר האינטרנט אולי תמצאו איזה שהיא דוגמא או גרפיקה שלא ניתן למצוא בבית הדפוס בו החלטתם להדפיס את כרטיסי הביקור ותוכלו להגיע עם הרעיון לבית הדפוס ולבקש שיכנו אותו עבורכם. במידה ובית הדפוס בו מצאתם את הדוגמא הרשת האינטרנט מציע מחירים טובים להדפסת כרטיסי ביקור באפשרותכם להזמין דרך האתר בו ראיתם את הדוגמא שמצאה חן בעינכם ולחסוך את תהליך עיצוב וההזמנה מול בית דפוס חדש.

חשוב לזכור שלא כדאי להתפתות להזמין דרך הרשת רק בגלל שמצאנו עיצוב שמוצא חן בעייננו. לעיתים בית הדפוס שיפרסם דוגמאות לכרטיסי ביקור יפים ואסטתים שיכולים להתאים לנו הוא בית דפוס שאינו מציע מחירים זולים ומשתלמים עבור הדפסה של כרטיסי ביקור. ניתן למצוא בית דפוס שמציע מחירים טובים הרבה יותר על ידי עריכה של סקר שוק נרחב והשקעה של זמן קצר בקבלה של הצעות מחיר מבתי דפוס שונים. את כרטיסי הביקור בתי הדפוס מוחרים בחבילות שהולכות לפי כמות ניתן להזמין חמש מאות כרטיסי ביקור וניתן להזמין גם אלף. כמות כרטיסי הביקור אותם אנחנו מדפיסים תשפיע גם על המחיר אותו נקבל עבור הכרטיסים. עוד גורם שיכול להשפיע על הצעת מחיר לכרטיסי ביקור הוא זמני אספקה.

ברגע שאנחנו מבקשים מבית דפוס זמני אספקה שהם קצרים יחסית הצעת המחיר אותה נקבל עבור חבילה של כרטיסי ביקור תהיה גבוהה יותר מאשר זמני אספקה של כרטיסי ביקור שיהיו לתווך זמן ארוך יותר. על מנת לקבל הצעות מחיר משתלמות עבור כרטיסי ביקור שמודפסים בכמות גדולה כדאי לבחור בבית דפוס אופסט שמדפיס על גבי גליונות גדולים. לכל בית דפוס ניתן להגיע עם דוגמא מהבית לעיצוב הכרטיסים בו אנחנו חושקים וליצור את כרטיס ביקור בו אנחנו מעוניינים. שווה לבחור את בית הדפוס ושמציע את ההצעה הזולה ביותר עבור הדפסה של כרטיסי ביקור והגיע עם דוגמא של בית דפוס אחר שהחלטתם שלא משתלם לכם להזמין ממנו אלאל רק לקבל ממנו רעיון עיצובי.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-