ראשי » עיצוב

מגנטים פרסומיים

28 בOctober 2011 | | אין תגובות | מאת

מגנטים וקטלוגים

כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס לצורך הדפסה של מגנטים שווה לערוך סקר שוק מקדים דרך רשת האינטרנט לגבי עיצובים אפשריים למגנט. ניתן למצוא ברשת כמות גדולה של קטלוגים שנבנו על ידי מעצבים גרפים ובתי דפוס שמציעים ללקוחות רעיונות שונים לעיצוב של מגנטים.  אין כמו לשבת בבית שאנחנו רגועים ושלווים ולהתבונן באפשרויות שעומדות לפננו.

רשת האינטרנט משמשת היום כמקור מספר אחת למידע עבור אנשים. בעזרת שיטוט ברשת באפשרותינו לראות דוגמאות לעיצובים של מגנטים שאנשים אחרים כבר עיצבו ועשו ודרך כך ללמוד לגבי טעויות עיצוביות והצלחות עיצוביות. לעיתים רעיון יכול להשמע טוב מאוד כאשר הוא נמצא על הדף אבל בפועל כאשר אנחנו רואים את הביצוע שלו אנחנו מגלים שהוא לא טוב כמו שחשבנו. כאשר מדובר בהדפסת מגנטים לעיתים אנחנו יכולים לבחור גרפיקה שנראת מצויין על צג המחשב או נראת מצויין בדמיון שלנו אבל בפועל כאשר מדפיסים אותה על גבי מגנטים היא מאבדת מכוחה.

מגנטים הם מוצר פירסום שיכול להניב תוצאות מצויינות לבית העסק במידה והם מעוצבים נכון ומתוכננים נכון. כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס לצורך הדפסה של מגנטים באפשרותינו לבקש לראות עיצובים קודמים שלקוחות אחרים עשו בבית הדפוס כאשר הם הדפיסו מגנטים ועל ידי כך לקבל רעיונות. אסור לשכוח של שעתעבודה עם מעצב גרפי עולה לנו כסף אותו אנחנו משלמים לבית הדפוס על זמן עיצוב המוצר. לכן גם מבחינת המחיר שווה לנו לקבל מרעיונות של אחרים כדי שנוכל לעבוד מהר יותר.

במידה ומצאתם ברשת רעיון שמצא חן בעינכם באפשרותיכם להגיע איתו לבית הדפוס כאשר אתם נפגשים עם המעצב הגרפי. רעיון אותו תביאו מהבית יגרום לכך שתעבדו פחות זמן עם המעצב ותחסכו כסף שילך על זמן עיצוב המוצר. מעצבים גרפים הם מומחים בלקיחת רעיון ולהוסיף בו משהו משלכם. תוכנת הפוטו שופ והאילוסטרייטור יכולה לקחת תמונה מוכנה או גרפיקה של מישהו אחר ולהוסיף עליה תוספות כדי להפוך אותה לייחודית. לכן כאשר אתם מגיעים לדפוס לצורך הדפסה של מגנטים אל תחששו מלהגיע עם רעיון מוכן. המעצבים הגרפים יידעו כבר כיצד לתקן את הרעיון ולהפוך אותו למתאים בדיוק למגנט שלכם.

כאשר אתם משוטטים ברשת ומקבלים רעיונות לגבי עיצובים של מגנטים בוודאי תתקלו גם בגלריות שמציעות לכם לקנות מהן. אנו ממליצים לא להתפתות לרכוש מגנטים ברשת סתם בגלל שאהבתם איזה עיצוב מסויים שאתר מציע.

כאשר מדפיסים מגנטים פחרסומיים חשוב מאוד לערוך סקר שוק בין בתי דפוס שונים ולקבל הצעות מחיר שונות כדי לשתוכלו להנות ממחיר הוגן וזול למגנטים שלכם. כל בית דפוס יוכל ליצור עבורכם את העיצוב אותו אתם רוצים, השאלה באיזה מחיר. גם אם העין שלכם נתפסה על מגנט מסויים ברשת האינטרנט, עדיף לכם לקחת ממנו את הרעיון ולחפש בית דפוס זול שיבצע את הרעיון עבורכם מאשר להזמין ישר מאותו מקום סתם בגלל שנידלקתם על עיצוב של מגנטים.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-