ראשי » מה יש לקרוא, מוצרים

מזרון ויסקו

31 בOctober 2011 | | אין תגובות | מאת

 נוחות השינה ותעשיית המזרונים והמיטות האורתופדיות הולכים ומתקדמים עם כניסתן של עוד ועוד שיטות וטכנולוגיות שונות לשוק זה המאפשרות שינה נוחה ונעימה הרבה יותר. אחד מהמזרנים היותר פופולאריים ומתקדמים בעולם זה הינו מזרון ויסקו. מזרן זה יכול לקבל את צורת הגב ומאפשר פיזור משקל האדם והלחצים השונים על כלל המזרון מה שמביא לשינה נעימה ועמוקה הרבה יותר.

 היתרון הבולט של מזרון ויסקו על פני מזרנים אחרים בשוק נובע בעיקר מיכולת המזרון לשנות את צורתו בטמפרטורות הגבוהות יותר אותן הוא מקבל מחום הגוף של האדם. בכך, בתוך כמה לילות אחדים בלבד “נשמרת” צורת הגב של המשתמש במזרן מה שמאפשר לו לישון לילה אחר לילה בתנוחה האופטימאלית ביותר לצורת גופו ומבנה הגב שלו.

 טכנולוגיית הויסקו הומצאה לראשונה לרשות סוכנות החלל נאס”א למטרות שונות שלהם ולאט לאט מצא את דרכו לעולם השינה והמיטות האורתופדיות בקול סערה. הוא עוזר להביא לשינה נעימה וערבה יותר, מונע לחצים על אזורים שונים בגוף ומקנה תחושת “ריחוף” בשינה עליו. בכך מובטחת לכל אדם מציאת התנוחה המתאימה לו בדיוק לשינה האופטימאלית ביותר עבורו תחום שאף יצרנית מזרנים בעולם אינה מסוגלת לדייק לגביו.

 מזרון ויסקו ללא ספק מפנק את בעליו ומציע שינה עמוקה ונוחה מאיי פעם, תפיסת תנוחת הגב של המשתמש נעשית תוך מספר לילות בודדים בלבד תוך שמירה על איכותו גם לאורך שנים רבות של שימוש לילה אחר לילה. מזרון ויסקו ניתן להשיג במספר רב של דגמים לרבות ממזרנים מתכווננים ועוד מזרנים מתקדמים אחרים המעניקים לכל משתמש חווית שינה שאין שני לה.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-