ראשי » עיצוב

פליירים על גבי נייר ממוחזר

29 בOctober 2011 | | אין תגובות | מאת

 

נייר ממוחזר יכול לשמש אותנו למטרות פירסומיות. אם תחשבו על זה רגע כאשר מדובר בפירסום חצי העבודה נעשית כאשר אנחנו מצליחים ליצור הקשבה מצד הלקוחות. התרבות המודרנית שמנסה למכור לנו כל הזמן יצרה מציאות בה הלקוחות לא רוצים לשמוע או לראות פירסום. כתוצאה ממצב בו השוק מוצף בפירסום האדם הקטן שנקרא גם צרכן נכנס למצב בו הוא לא רוצה לראות יותר. המצב הזה הוא מצב בעייתי למפרסמים שרוצים לספר לצרכנים של המוצרים אותם הם מוכרים ועל שירותים אותם הם נותנים. צרכנים שנוצר אצלם מצב של אנטגוניזם הם צרכנים שקשה מאוד לפנות אליהם ולתקשר איתם.

המציאות הזו הופכת את עולם הפירסום למאתגר יותר, אם בעבר רשתות השיווק והמפרסמים לא היו צריכים להילחם על האוזן הקשבת שלנו, היום הם צריכים להשקיע הרבה יותר על מנת שנצרוך את התוכן הפירסומי שהם מוכרים.  אחד הדרכים ליצור הקשבה אצל הלקוחות הוא באמצעות פירסום ושיווק חיובי וחברתי. אחד הדרכים ליצור פירסום כזה הוא שימוש בנייר ממוחזר כאשר אנחנו מדפיסים פליירים.

כאשר אנחנו מדפיסים פליירים על גבי נייר ממוחזר ודואגים להדפיס על גבי הנייר גם סמל שמראה שאכן הנייר הוא ממוחזר אנחנו בעצם קונים לעצמנו הקשבה אצל כל ציבור האנשים שבעד סביבה ירוקה ואיכות סביבה. כאשר מדובר בסביבה אין בעצם מישהו שמתנגד לכך שצריך לשמור על העולם שלנו. לכן הדפסת פליירים על גבי נייר ממוחזר הוא עניין שיכול לדבר לכולם. אולי אם לקוחות שלנו יראו שאנחנו משתמשים בנייר ממוחזר הם יעריכו אותנו ויקדישו לנו דקה מזמנם על מנת לקרוא את התוכן המודפס על גבי הפלייר. כמו שאנחנו נותנים משהו מאיתנו כך גם מגיע לנו לקבל משהו חזרה, וזוהי בדיוק התפיסה שיכולה לעזור לנו כאשר אנחנו מדפיסים פליירים על גבי נייר ממוחזר.

פליירים שמודפסים על גבי נייר ממוחזר יכולים להיות בדיוק באותה אייכות כמו פליירים שמודפסים על נייר אחר. את איכות הפליירים ניתן לקבוע על ידי עיצוב טוב של טקסט וגרפיקה ועל ידי בחירה במכונת דפוס אייכותית, אופסט או דיגיטלית.

בחירה בנייר ממוחזר להדפסה של פליירים היא בחירה בפירסום חכם. נייר ממוחזר יכול להיות בעל ערך מוסף נוסף כאשר מדפיסים פליירים שמעסקים במוצרי בריאות או בבריאות הנפש ורוחניות. כדאי להשתמש בערך המוסף שקיים לנייר ממוחזר על מנת למתג את בית העסק בצורה טובה יותר. כאשר מדובר בתקשורת חזותית, עלינו להשתמש בכל האמצעים שעומדים לרשותינו על מנת להדפיס את מוצר הדפוס הטוב ביותר עבורינו. בתי דפוס מציעים לנו כלים רבים ומכונות רבות שיכולות לעזור לנו ולהפוך את מוצרי הדפוס שלנו לטובים יותר. נייר ממוחזר היא דרך קלה יחסית לעלות את הערך של המוצרים אותם אנחנו מדפיסים ולעלות את הערך של הפליירים שלנו.

המאמר הועלה במקור על ידי מרטין בוקסדורף- קידום אתרים בגוגל.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-