ראשי » עיצוב

פנקסי חשבוניות ודוגמאות

27 בOctober 2011 | | אין תגובות | מאת

.

כאשר אנחנו מדמיינים בראש פנקסי חשבוניות, עולה לנו לראש תמונה מאוד ממוסחרת של הדרך בה נראים פנקסי חשבוניות. התבנית השמרנית של פנקסי חשבוניות היא תבנית שיכולה להראות משעממת לעין של המתבונן. מספר סידורי של החשבונית, כמה שורות של טקסט,  ומקום למלא את המחיר וחתימה. כאשר אנחנו מבקשים לרכוש פנקסי חשבוניות לא נראה לנו בכלל שיש לנו מה להשקיע יותר מידי בעיצוב, הרי זה רק חשבונית. התפיסה הזו יכולה להתגלות כלא נכונה לאחר שנסתכל בקטלוג של פנקסי חשבוניות בבית דפוס.

מהסתכלות בדוגמאות שנמצאות בבתי דפוס ניתן לראות שפנקסי חשבוניות יכולות לההפך ברגע למוצר מעוצב ואסטתי. רק כאשר נראה שחברות מתחרות בתחום שלנו עיצבו פנקסי חשבוניות מהודרים ומעוצבים אולי נחליט להשקיע בעיצוב פנקסי החבוניות שלנו. הרי אנחנו לא יכולים להישאר מאחורה בתחרות.

ניתן לראות מהתבוננות בעיצובים שונים של פנקסי חשבוניות שכל עסק מחליט להדפיס על גבי פנקס החשבוניות את הלוגו שלו בצורה שונה.  ישנם עסקים שמוציאים פנקסי חשבוניות מלאים בטקסט וישנם אנשים מדפיסים פנקסי חשבוניות שמלאים בגרפיקה. גם את תוכן הפנקס אפשר לשנות בהתאם לתחום בו אנחנו מתעסקים. ישנם בעלי מקצוע שהתוכן שקשור לעבודה ושירות ממלא את מירב המקום על גבי פנקס החשבוניות וישנם עסקים שמשאירים רק כמות קטנה של מקום לתוכן הפרקטי, משתמשים במירב המקום על מנת לכתוב טקסטים מוכרים ולפרסם את עצמם.

קיימים ברשת האינטרנט במספר אתרים קטלוגים ברשת שיכולים לאפשר לנו לראות דוגמאות של פנקסי חשבוניות מהבית. כאשר אנחנו יושבים בביתנו מול המחשב, אנחנו יותר ממוקדים ויותר פתוחים לקבל הצעות. לעיתים כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס ורוצים לעצב פנקסי חשבוניות אנחנו נמצאים בלחץ ולא באמת פנויים להיות פתוחים להצעות באצמע יום עבודה. לכן התבוננות בבית על רעיונות עיצוביים לפנקסי חשבוניות יכולה לגרום לכך שפנקסי החשבוניות שלכם יעוצבו בצורה טובה יותר ובחצי מהזמן.

פנקס חשבוניות מעוצב בצורה נכונה יכול לתרום לבניית תדמית חיובית לעסק שלכם. חשבוניות הם כלי עבודה בהם אנחנו משתמשים כל הזמן והכל יום מול כל לקוח. לכן יחסית למוצר דפוס זהו מוצר שאנחנו צריכים לראות הרבה והוא בשימוש רציף אצלנו. אפילו בגלל העובדה הזו שווה להשקיע בעיצוב פנקס חשבוניות. כאשר אנחנו צריכים לראות משהו לנגד עייננו כל יום כדאי לנו שהמראה בו אנחנו נתקלים יהיה מראה שנאהב. אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו יום יום עובדים עם פנקסי חשבוניות שמזכירים לנו שיכולנו לעשות אותם בצורה טובה יותר.

כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס ביכולתינו לבחור ממגוון רחב של אפשרויות את פנקס החשבוניות שיתאים לנו בצורה הטובה ביותר ולעצב לנו פריט שימושי שעוזר לנו גם במיתוג העסק. פנקסי חשבוניות הם מוצר דפוס שברגע יכול להההפך למוצר פירסומי אם רק נבחר בכך.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-