ראשי » עיצוב

שולחנות מנהלים

28 בOctober 2011 | | אין תגובות | מאת

שולחנות מנהלים

“נו באמת, מה לכתוב עכשיו מאמר על שולחנות מנהלים? במה זה יועיל לעולם ולמה זה מצריך בכלל השקעת בכתיבת טקסטים על הנושא?” – זו המחשבה הראשונית שהייתה לי בעוד לקוח מסוים פנה אליי וביקש ממני לכתוב את המאמר הזה.

 

כמובן שהמחשבה הזו טבעית, מה כ”כ מעניין בשולחנות מנהלים?

אך לאחר קריאה אפילו לא יותר מדי מעמיקה של מאמרים אחרים בנושא שולחנות מנהלים הבנתי כי דווקא יש פה משהו והעשרת הידע בתחום חשובה.

 

כמנהלים, אתם צריכים לדעת שמה שאתם משדרים כלפי העובדים והלקוחות שלכם משפיע מאוד אחר-כך על מידת הצלחתם בתחום. את רוב שעות העבודה שלכם תבצעו מתוך המשרד שלכם ותרכזו בו ישיבות צוות, תארחו בו לקוחות חשובים ובכלל – תחשבו, תהגו ותפעלו דרכו.

 

לכן, חשובה מאוד האווירה אותה אתם משדרים באמצעות המשרד. החלק המרכזי ביותר במשרד שלכם הוא השולחן – הוא מקרין על הכול ובעודכם באים לרכוש שולחן למשרד, חשוב שתדעו את הפרטים הבאים:

 

  • במידה ומשרדכם קטן יחסית, מומלץ כי תרכשו שולחן מנהלים עשוי מתכת אשר לו זכוכית או פלסטיק נצמדים – הוא משדר קלילות, מרווח ומרחב.
  • במידה ומשרדכם גדול, חשוב כי תקנו שולחן מרשים וגדול אשר גם יוכל לאכלס את כל העובדים בנוחות במקרה של ישיבות צוות ודיונים, וכמובן שירשים את הלקוחות הבאים להתארח אצלכם. לרוב, שולחנות עץ מתאימים על-מנת לשדר את האווירה הזו. בחרו שולחן עץ אלון (הנפוץ ביותר) או דובדבן בגווני מייפל או צבע חום אחר ובאמצעותו תשדרו את המסר הטוב ביותר כלפי הקולגות שלכם.
  • סדר וארגון הם אחד הדברים החשובים ביותר שתשדרו מבעד לשולחן שלכם ועל כן חשוב שתצמצמו משמעותית את מספר הפריטים הנמצאים עליו בכל עת. שולחנות מנהלים שונים באים עם פריטי עזר על-מנת לשמור על הסדר – מגש נפתח למקלדת, חור על-מנת להכניס כבלים חשמליים, שקע על-מנת לשלב מסך מחשב בשולחן, תוספת דופן בצורת T לשולחן וכמובן כוננית מגירות לאחסון הניירת.

 

מעבר לכל החשיבות שישנה במה שאתם כמנהלים משדרים כלפי הסביבה, חשוב לא פחות שיהיה לכם נוח במשרד שלכם כי הרי אתם אלו שנמצאים בו רוב הזמן – לכן, אל תבצעו בחירה פזיזה ובדקו והתייעצו כי מצאתם את השולחן המתאים בשבילכם.

המאמר הועלה על ידי מרטין- קידום אתרים בגוגל

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-