ראשי » עיצוב

שולחנות מנהלים

27 בOctober 2011 | | אין תגובות | מאת

שולחנות מנהלים

שולחנות מנהלים הם הפריט הבולט והחשוב ביותר במשרדו של מנהל. עקב כך, חשוב שהמנהל יבחר בקפידה את שולחן המנהלים איתו הוא מתעתד לעבוד כיוון שבאמצעות השולחן הוא יוכל להנחיל את האווירה אותה הוא מבקש להשרות. כל עסק או חברה שעובדת בתחום מסוים, מתאים לה גם סגנון שונה של שולחן.

למשל, אם מדובר במשרד עורכי דין חשוב שהאווירה שתשרה בחדר תהיה רצינית ויוקרתית ולכן במצב כזה יתאים שולחן מפואר עשוי עץ אלון או דובדבן בגווני חום. אך אם מדובר במשרד פרסום למשל, האווירה צריכה להיות קלילה הרבה יותר ולכן השימוש בשולחן צריך להיות שונה בתכלית. שולחן מתכת וזכוכית בשילוב עם כסאות בגוונים וצבעים חמים וקרים יחד ישדרו נועזות וקלילות ויספקו את הסחורה במקרה זה.

שולחנות מנהלים צריכים להיבחר קודם כל לפי גודל ומרחב המשרד בו המנהל יושב. אם המשרד גדול ומרווח, מומלץ לקנות שולחן גדול ומרשים אשר ימלא אותו וייתן תחושה של “כאן עובדים ברמות הגבוהות ביותר”.

במידה וישנם הרבה עובדים בחברה חשוב שהשולחן יהיה מספיק גדול כדי להכיל את כולם במקרה של ישיבות צוות, דיונים והרצאות. חשוב שהיושבים, בין אם העובדים ובין אם הלקוחות ירגישו הכי בנוח בסביבת השולחן ועל כן חשוב להקפיד שיהיה נוח להכניס את הרגליים תחתיו ולא פחות חשוב מכך – שהשולחן יהיה מסודר בכל שלב אפשרי. סדר וארגון משדרים בראש ובראשונה על רצינות ומקצועיות ועל כן לא ייתכן מצב כי מנהל משרד יקבל לקוחות כשהשולחן שלו מבולגן.

לשם כך יש כל מיני כלי עזר המאפשרים לשולחן להישאר מסודר גם אם יש המון חומרים שצריכים להיות באזור – מגירות לאחסון ניירת המשתלבות בתחתית פלטת השולחן, חור לשילוב כאבלים חשמליים על-מנת לחברם למחשב הנייח או הנייד שבמשרד, מגש נשלף למקלדת ועוד.

חשוב מאוד שבעת שאנו בוחרים שולחנות מנהלים למשרדים שלנו, נדאג למצוא את השולחן שמשרה את האווירה אותה אנו מעוניינים להשרות בשילוב עם יעילות ופונקציונאליות שיאפשרו לנו לתפקד בצורה הטובה ביותר. מלבד מה שאנו משדרים באמצעות השולחן, הדבר החשוב באמת הוא שנרגיש בנוח לצידו כי בסופו של דבר אנו אילו שיושבים לידו ברוב שעות היום. מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים או מומחה ולנסות לשבת ליד השולחן לפני קנייתו כך שלא נבצע רכישה שלאחר מכן נצטער עליה.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-