ראשי » עיצוב

מוצרי אומנות

23 בNovember 2011 | | אין תגובות | מאת

מוצרי אומנות

בעודי ניגש לכתוב מאמר בנושא “מוצרי אומנות” אינני יכול להכחיש כי נקרה בי המחשבה שהם לא באמת שימושיים וכי הצגת שבחם בתוך המאמר לא תהיה טבעית. לא יכולתי למצוא יותר מדי יתרונות בצורה טבעית ואינסטינקטיבית והאמת שגם לא חשבתי שאלמד משהו חדש שלא ידעתי בנושא. לוחות מוארים

 

לשמחתי, טעיתי ובגדול. מוצרי אומנות שימושיים הרבה יותר ממה שחשבתי.

עלותם הזולה הופכת אותם למשתלמים מאוד כיוון שהם מרשימים הרבה יותר ונתפסים כיוקרתיים מאוד ביחס למחיר הנמוך אותו נדרש לשלם עליהם.

 

ישנו מגוון ענקי של מוצרי אומנות שונים – החל מיודאיקה, פסיפס, עבודות עץ, פלסטיק, זכוכית ומתכת, תכשיטים וציורים וכלה אפילו באומנות דיגיטלית הנעשית באמצעות מעצבים גרפיים המומחים ביצירת מוצרים אלו באמצעות תוכנות מחשב שונות המותאמות לכך.

 

הסיבה האמיתית כי מוצרי אומנות שימושיים הרבה יותר ממה שחשבתי היא כיוון שהם מתנה מושלמת לכל אירוע. לא משנה הנושא שלו, לא משנה התאריך שלו ולא משנה מידת הקרבה לבן-אדם אשר חוגג אותו – המתנה הזו לא יקרה, היא נראית מושקעת ביותר ותהווה עוגן משמעותי בזיכרונו של החוגג בשל הייחודיות והטעם האישי המודגשים בתוכה.

 

ניתן למצוא מוצרי אומנות בגלריות שונות ברחבי הארץ במקומות היותר  פרספקס
“רוחניים” שלה דוגמת ירושלים, צפת ואף נווה צדק. תוכלו לבקר בגלריה של האמן, לדבר איתו ישירות, לשאול אותו באיזו תקופה יצר את המוצר, ממה הושפע הסגנון של היצירה שלו ואף להתמקח על המחיר.

 

אך אם הינכם פחות סבלניים ויותר קצרים בזמן, תוכלו גם למצוא לא מעט אתרי גלריות למוצרי אומנות באינטרנט, לבצע רכישה מהירה ונוחה בכמה קליקים ולהשיג את המתנה או התוסף המושלם למכר או הבית שלכם.

 

באמצעות האינטרנט תוכלו להגיע לאמנים אשר לא הייתה באפשרותם לפתוח גלריה ממשית בשל קשיים כלכליים (קשה להשיג פרנסה בתחום), או סיבות אישיות אחרות. דווקא אותם אמנים יכולים להתברר לעיתים כיוצרי מוצרי אומנות מוצלחים במיוחד ואולי אף יותר מאלו המבוססים. בנוסף לכך, באמצעות האינטרנט תוכלו לרכוש מוצרי אומנות מאמנים הגרים בחו”ל ולהשיג דילים ומבצעים שייתכן ולא הייתם משיגים במקום אחר.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-