ראשי » עיצוב, עסקים

וילונות

18 בDecember 2011 | | אין תגובות | מאת

עיצוב בתים או משרדים נעשה לרוב על ידי הוספת אביזרים שונים, עם הזמן ומילוי החלל באביזרים נוצר הצורך בעיצוב שונה וייחודי.

חדרים או משרדים אשר אינם מעוניינים באביזרים נוספים חיפשו אלטרנטיבה אחרת לעיצוב חדשני וייחודי וכמובן נטול אביזרים שתופסים מקום.

וילונות מעוצבים הם פיתוח של חשיבה זאת, על מנת לשפר את עיצוב החלל ללא הוספת אביזרים נוספים ניתן להשתמש בוילונות.

ישנם סוגים רבים ומגוונים של וילונות, תכלית וילונות היא מחד גיסא לגרום להצללת החלל והגנה מפני קרני השמש ומאידך לשמש כאביזר עיצוב לכל דבר.

תכליתן של וילונות לחללים שונים

אם בעבר היה נהוג להשתמש בוילונות עבור חדרי שינה או חדרי ילדים הרי שכיום השימוש בוילונות הוא בכל החלל של הבית כולל אמבטיות, חדרי שירותים, סלון ואפילו מטבח. וילונות ממלאים אחר שני תפקידים עיקריים, תפקידו העיקרי של הוילון הוא להחשיך את החלל במקרה הצורך או לחסום את קרני השמש החודרות מבעד לחלון.

לרוב, על ידי חסימת קרני השמש והחשכת החדר בימי הקיץ ניתן לשלוט בטמפרטורת החדר, כלומר ניתן לחסום את השמש ובכך למנוע את חימום החדר על ידי הקרניים ולעיתים אף ליצור קרירות נעימה.

תפקיד נוסף ולא פחות חשוב כיום הוא תפקיד הוילונות כחלק מעיצוב החלל בו הם מותקנים, הצורך בחידושים ושינויים הוא גדול ותמידי ומטבענו אנו מחפשים חידושים באופן קבוע.

חיפוש החידושים וסיפוק צרכינו מאפשר לקחת אביזרים בנאליים ולהפוך אותם למיוחדים, וילונות שהיו אביזר פשוט בעבר,תופסים כיום תאוצה עקב עיצובם החדשני, המודרני והייחודי.

וילונות על כל סוגיהם

בימים אלו אנו יכולים למצוא אלפי וילונות מעוצבים לכל חלל, כמובן שניתן לשלב וילונות מסוגים שונים בהתאם לרצונותינו גם אם אינם מיועדים לכך. קיימים סוגים רבים של וילונות, וילונות מעוצבים לבית ולכל חדריו וכן וילונות מעוצבים למשרדים או עסקים.

לרוב וילונות לחדרי ילדים יהיה עם הדפסים, וילונות לסלון יהיו מבדי כותנה או בדים דקים שאינם אטומים וכן וילונות המיועדים למשרדים יהיו בעלי צבעים כהים יותר ועיצוב יותר קלאסי ופחות צבעוני כמובן ללא דוגמאות, הדפסים או רקמות.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-