ראשי » עסקים

השמה למקצועות הייטק

16 בFebruary 2012 | | תגובה אחת | מאת

חברות ההשמה למקצועות ההייטק – כל מה שאתה צריך לדעת
תחום ההייטק הוא אחד הענפים המעסיק עשרות אלפי עובדים. תחום ההייטק מהווה את מנוע הצמיחה העסקי הגדול ביותר ומפרנס אלפי משפחות . חברות השמה רבות עוסקות רק בענף הייחודי ומגייסות אלפים רבים של עובדים בשוק. בראש החברות לא עומדים אנשי הייטק ,אלא פסיכולוגים ומומחים למשאבי אנוש אשר התמקצעו בנושא של גיוס עובדים לענף ההייטק. חברות השמה בהיי-טק הנן ,בדרך כלל, חברות ייחודיות הפועלות רק בתחום זה.
עבודה בהיי-טק – איך תוכלו לבחור חברת השמה להייטק?
מעסיקים רבים מעדיפים לפנות אל חברת השמה להייטק במקום לראיין כל יום מאות רבות של פונים. כל חברה הפועלת בתחום של השמה בהיי-טק חוסכת למנהלים זמן יקר ועורכת עבורם את תהליך המיון. בשלב הראשון חברות ההשמה למקצועות ההייטק בודקת, בעזרת פסיכולוגים, את התאמתו של המועמד לתפקיד. מומחי החברה בונים פרופיל נכון , מנתחים את דרישות התפקיד ומנסים למצוא עובדים לפי הנתונים שבידיהם. אחרי סיום התהליך של בניית הפרופיל הם יקראו את קורות החיים , יאתרו את המתאימים ומזמינים אותם לריאיון עבודה. לוחות עבודה בהיי-טק הם דרך נוספת ופופולרית של מציאת עבודה בענף הייטק. בלוחות באינטרנט אפשר למצוא לוחות שונים העוסקים רק בנושא של עבודה בהיי-טק. גם חברות מסחריות מתחום ההייטק מפרסמות לוחות של עבודה בהיי-טק, בלוחות אלו הן יפרסמו רק עבודות בחברות שלהן.חברות השמה מצאו שיטות יעילות ומהירות לגיוס כוח אדם ולמיונו, והן מציעות לכל מועמד את ההצעה המתאימה ביותר.
השמה בהיי-טק – שירות אפקטיבי למעסיק וגם לעובד
חברות השמה הן חברות חיוניות במשק הישראלי . בשוק ישנן חברות השמה רבות , חלק מהן פונות רק לתחום של השמה הייטק. חברות השמה בהיי-טק מרבות לחפש עובדים בלוחות של עבודה בהיי-טק המתפרסמים ברשת האינטרנט ובעיתונות הכתובה . הן ממיינות כל יום אלפי פניות ומקשרות בין עובדים שונים לבין מעסיקים בשוק הטכנולוגיה העילית . חברות ההשמה למקצועות ההייטק מחפשת עובדים בתחומים הקשורים לתחום ההייטק כמו תוכנה, חומרה, אלקטרוניקה וכדומה. חברות השמה מקבלות שכר טירחה  מהמעסיקים , אך יש גם חברות של השמה הייטק אשר מקבלות עמלה גם מהעובדים.חברה העוסקת בשוק של השמה בהייטק עונה על האינטרסים של שני צדדים . מצד אחד היא חוסכת זמן יקר למנהלים בשטח ההייטק ומצד שני היא מסייעת לאלפי ישראליים להשתלב בשוק העבודה התוסס של הטכנולוגיה העילית . אין ספק כי חברות השמה הן חלק בלתי נפרד ממהפכת התעסוקה . בימים עברו עמדה בפנינו רק האופציה של חיפוש עבודה בלוחות עבודה בהיי-טק, אך בימינו יש אפשרויות שונות המייעלות ומקצרות את התהליך.

קרא על השמת בכירים בהייטק באתר דאן גיוס והשמה

תגובה אחת »

  • פליג כתב:

    השמה להייטק…

    מנוע חיפוש לתחום המחשבים מאפשר למצוא בנוחות ובקלות הצעות עבודה בדיוק לפי צורכי הגולש…

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-