ראשי » מה יש לקרוא

מכמה חברות השכרת רכב לקבל הצעת מחיר?

21 בFebruary 2012 | | אין תגובות | מאת

 

החברות להשכרת רכב  מעניקות כל מיני הצעות שהם מתאימים לצרכים המשתנים  של האנשים. בחברות להשכרת רכב יש אופציה להשכרת כלי רכב במבחר דגמים רבים עפ”י צורך הלקוחות, כאשר זמן ההשכרה לפי בקשת הלקוח.   אם עד לפני זמן מה זמן השכירות לכל הפחות הייתה  עשרים וארבע שעות, בפועל, יוצא שבעת הנוכחית ניתן להשיג חברות השכרה המאפשרות של השכרת מכוניות גם למספר שעות במשך היום. שירות אחר אותו נותנות  חברות של השכרת רכב הידועות והוא ליסינג מימוני.

לכן עוד בטרם שתלכו לשכור רכב חשוב שתבדקו מה ההיצע של החברות להשכרת רכב,  באופן זה תוכלו לבחור את אותה האופציה המומלצת יותר עבורכם.

אוויס השכרת רכב

השכרה של רכב קטן הינה האפשרות העדיפה לאלו שמבצעים את רוב הנסיעות בתוכם של ערים צפופות. כאשר תבחרו באפשרות הזאת, היא יכולה לחסוך זמן וכסף. אנשים ששוכרים רכבים קטנים הם אינם חייבים לבזבז זמן רב כשהם מחפשים אחר מקום לחנות את הרכב. דגם זה תופס מקום קטן ויכול להשתחל אפילו במקומות לא גדולים בעוד רכב גדול אינו יהיה יכול להיכנס בתוכם. יתרון נוסף הוא החיסכון הכספי. בד”כ התשלום עבור ההשכרה של רכב קטן הוא יותר נמוך בהשוואה לרכב רגיל. בנוסף לכך, רוב המכוניות מסוג זה הם חסכוניים בדלק, ומיכיון שכך על צריכת הדלק תצטרכו לשלם הרבה פחות.

יורופקאר השכרת רכב

בשונה מרכבי המיני, אנו רואים שהרכבים למשפחות הינם גדולים ולכן הם גם יותר מרווחים בהרבה יותר. רכבים אלה נותנים מענה על הצרכים של נסיעות משפחתיות. במכוניות מדגם זה  הרי שמקומות הישיבה האחוריים יותר מרווחים וביכולתם לספק נסיעה נעימה. פרט זה חשוב במיוחד, שכן על פי רוב, חלקם הגדול של מקומות ישיבה אלו מאוכלסים ע”י הילדים אשר צפיפות מסוגלת לגרום לילדים לעצבנות. וכידוע, ילדים במצב רוח עצבני עלולים להקשות לחלוטין לגבי הריכוז של הנהג בכביש שלפניו. נוסף על כך, כלי רכב אלו מכילים באגז’ שמכיל מקום גדול תא מטען הזה יכול להחזיק בלי בעיה עגלת תינוקות ותיקים.

שלמה סיקסט השכרת רכב

כשמדובר בהשכרת רכב לצורך טיולים הרי שכדאי לשקול גם פרטים אחרים,  אדם השוכר את האוטו צריך לשים לב למסלולים אשר איתם הוא מתעתד לצאת לטיול ולמתווה הדרך שלהם. במקרים אשר בהם מדובר בטיול על דרך לא סלולה  או שמא חולית וכן הלאה אז חשוב לשקול שכירות רכב שטח. לרכב כזה מצוי מנגנון שמייצב

את האוטו ואינו מאפשר טביעה בחול, כלי רכב מסוג זה יביא ביצועים חדים אפילו בשטח, אפשר לשים לב שרכבי שטח אלו הם כלי הרכב המתאימים ביותר ליציאה לטיולים ולקמפינג, אולם חשוב מאוד לקחת בחשבון שרכבי השטח גם כן שותים דלק.

אלבר השכרת רכב

עבור המנהלים, האוטו לא משמש רק אמצעי הגעה ממקום זה למקום אחר. רכב מנהלים הינו מוצר של סטאטוס חברתי שמטרתו לעשות רושם. ובגלל זה האוטו אמור להיות חדשני ולהכיל את  מיטב האביזרים שיכול להיות. חברות ההשכרה הרציניות מסוגלות להציע למנהלים ולאנשים בעלי המעמד הגבוה מכוניות יוקרה. רכבי מנהלים אלו ישרתו כהוגן את אותה המטרה.

אלדן ליסינג

אופציה זאת שונה מהאופציות הקודמות, שהרי כאן לא מדובר בהשכרת מכונית רגילה. בליסינג הרי שהחברה להשכרה בליסינג מחתימה את השוכר על חוזה לפיו הלקוח ישכיר  את המכונית לפרק זמן של  בין ארבע לשש שנות השכרה. עם תום תקופת השכירות הזו, בפני השוכר יש 2 אופציות. הוא יכול להחזיר  את הרכב לחברת ההשכרה ויש לו אפשרות לתת סכום חד פעמי ולקנות  את הרכב. האפשרות הזאת של הליסינג ידועה בשם הליסינג המימוני ומומלצת על פי רוב לאדם פרטי. יש ליסינג נוסף והוא הליסינג התפעולי שמומלץ בעיקר לחברות וכן לעסקים. בצורה זאת יוצא שהחברות מקבלות מכונית חדשה עם מספר תשלומים גדול, כשכל ההוצאות שנלוות חלות על חברות הליסינג.

 

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-