ראשי » מה יש לקרוא

אלבום תמונות דיגיטלי מעוצב

27 בMarch 2012 | | תגובה אחת | מאת

נכון לשנת 2012, אפשר לציין כי ההתקדמות הטכנולוגית בישראל היא מהגבוהות בעולם. ילדים בגילאי בית ספר יסודי יודעים להתעסק עם אפליקציות באיפון וגם גיל הזהב מתמצא באינטרנט לא רע בכלל. היות וכולנו מחוברים לרשת האינטרנט ומעבירים בה שעות רבות (ברשתות חברתיות כדוגמת פייסבוק, באתרי חדשות ואתרים נוספים) ישנם מספר יזמים ושהבינו את הפוטנציאל הגלום בהעברת התמונות והתוכן האישי שלנו אל האינטרנט. אתרי אינטרנט מסוימים מציעים לפתח אלבום תמונות דיגיטלי המאפשר לנו לשתף את התמונות שלנו עם כל אדם בעולם ללא עלות.

ביצירת אלבום תמונות דיגיטלי ישנם מספר יתרונות על פני אלבום תמונות רגיל: תחילה, נתחיל בעלויות. מדובר בחסכון רב של עלויות הדפסת תמונות שעשוי לחסוך בעבורנו כמה מאות שקלים בשנה. בנוסף, באפשרותנו לשתף את אלבום התמונות הדיגיטלי שיצרנו בשליחת קישור לכל אדם אשר שוכן בכל מקום בעולם – אין צורך ביצירת מספר אלבומים ובהדפסת מספר תמונות, באמצעות האינטרנט ניתן יהיה להגיע לאלבום התמונות בפשטות, בקלות, וללא ידע טכנולוגי מתקדם במחשבים – כל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט שקיים היום כמעט בכל מקום בעולם.

כולנו מכירים את הטיולים הגדולים שהישראלים עושים אחרי הצבא. באם בעבר היינו צריכים לחכות שהבנים שלנו יחזרו לארץ על מנת לצפות בתמונות ולשמוע חוויות מהמסע שלהם, כיום אנחנו יכולים לחוות את המסע שלהם אונליין. זאת באמצעות עיצוב אלבום תמונות דיגיטלי שהם יוצרים ומעצבים בפייסבוק או בכל רשת מדיה אחרת. הגדולה של הדבר הוא שבניגוד לעבר אין צורך לחכות לתמונות מודפסות, בלחיצת כפתור כל התמונות מהטיול מועלות למחשב ומשם לאתר האינטרנט – בקלות, בפשטות ובמהירות.

אלבום תמונות דיגיטלי למעשה הוא דרך נהדרת לשתף אנשים בחוויות שלנו ממקומות ואתרים שונים ברחבי העולם. באם חזרתם מחופשה בחול לא ממזמן ואתם מעוניינים להמליץ לחבריכם על איזור נפלא או על החופשה עצמה, תוכלו לשתף את החוויות שלכם באמצעות התמונות הנהדרות שצילמתם במהלך החופשה במקומות המיוחדים, במוזיאונים המעניינים ובמופעי הרחוב שצפיתם במהלך החופשה. קחו בחשבון שהיות והאלבום חשוף לכולם (ניתן להגדיר גם אחרת) יש לסנן את התמונות מראש ולהציג רק תמונות שאתם מעוניינים לחלוק עם אחרים.

תגובה אחת »

  • hadash.net כתב:

    אלבום תמונות דיגיטלי מעוצב…

    ההתקדמות הטכנולוגית של ישראל נחשבת לגבוהה…

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-