ראשי » מה יש לקרוא, מוצרים

גלשני רוח

30 בAugust 2012 | | אין תגובות | מאת

גלשני רוח – אהבה לחיים.
אם צנחתם פעם ממטוס אתם לבטח זוכרים את האדרנלין המטורף. אם טיפסתם על הר גבוה במיוחד, לא תשכחו לעולם את הסיפוק האדיר שבהצלחה.  קחו את כל התחושות הללו, תכפילו פי 10, ואולי תצליחו להבין מדוע עשרות אלפי אנשים בעולם אוכלים, ישנים, חולמים וחיים גלשני רוח. ספורט שכולו ריגוש ואהבה טהורה.

לכולנו יש תחביבים רבים, אבל רק למעטים מאיתנו יש אהבה. גלשני רוח הן לא פחות מאהבה שכזאת, התמכרות לחיים, אבל כזאת בלי נזק, רק תועלת של כושר, כוח, טכניקה והנאה. בואו ותנו גם אתם לים משמעות אחרת לגמרי.

לימודי גלישת רוח – איך מתחילים?
עולם גלישת הרוח פותח שעריו לכל אחד ואחת מגיל 6 ואילך. לא צריך ידע או ניסיון קודמים, ויכולת שחייה בתוספת רצון אמיתי יספיקו לתחילת המסע שסופו בהצטרפות לספורט הימי האולימפי שמוציא אלפי צעירים ומבוגרים, בקור ובחום, אל המים הסוערים, במטרה להתמזג עם הים והרוח.

אחרי לימוד תיאורטי ותרגול “על יבש”, שם המשחק בתחום גלשני רוח הוא תרגול, תרגול ועוד הפעם תרגול. אחרי עשרות שעות גלישה תהיו לא רעים בכלל, אחרי מאות – תשתפרו ללא היכר. אלפי שעות גלישה על גלשני רוח יהפכו אתכם למקצוענים בתחום, לכאלו שיכולים ללמד אחרים, וכאלו שהגיעו לנקודת האל – חזור של האהבה לים, לגלשן ולרוח.

 

גלשני רוח – הספורט שלא תוכלו לעזוב

גלישה באמצעות גלשני רוח נחשבת לענף ספורט ימי בטוח מדרגה ראשונה. עבודה נכונה, בהתאם להוראות אותם למדתם, הפנמתם ועליהם התאמנתם רבות, מצמצמת את הסיכוי לתאונה לקלוש עד אפסי.  אתרים רבים מציעים רכישת גלשני רוח וציוד נלווה. ערכו בדיקה מקיפה ואל תתפשרו על איכות. איכות ירודה פוגעת בהנאה ובבטיחות הגלישה.

אתם עדיין כאן? הים מחכה רק לכם. גלשני רוח – מתאהבים בריגוש.

להזמנת גלשן עמידה –פאדל בורד

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-