ראשי » מה יש לקרוא

הצעת נישואין רומנטית

21 בAugust 2012 | | אין תגובות | מאת

הצעת נישואין רומנטית – לצאת מהשגרה

מהן האפשרויות להצעת נישואין שתדהים את בת הזוג ולא תאפשר לה לסרב
כאמור, כשמדובר בהצעות נישואין, ממש אין קץ לדמיון, ומה שחשוב הוא גורם ההפתעה. זה נכון אפשר לארגן הצעת נישואין רומנטית בלי הפקה מסובכת פשוט על ידי הובלת בת הזוג שאינה חושדת בכלום למקום שבו מתחבאת לה טבעת או שלט “התינשאי לי”, למשל פתאום באמצע בילוי בחוף הים, פיקניק בחיק הטבע או אפילו סתם בבית. אבל אפשר (ואפילו מומלץ) לנצל את ההזדמנות החד פעמית הזאת ולהפיק משהו קצת יותר מורכב.

קחו למשל לדוגמא הצעת נישואין רומנטית המתרחשת כאשר בני הזוג יושבים במסעדה, ולפתע מגיח המלצר עם הטבעת ומגיש אותה במקום את המנה שהוזמנה. כמובן שדבר כזה דורש תיאום עם צוות המקום, אבל תופתעו לגלות עד כמה ישמחו לעזור לכם ברגע המאושר הזה. אפשר להמשיך בכיוון הזה ולגייס לעזרתכם עוד ועוד אנשים, וככל שההפקה גדולה יותר כך ההפתעה מרשימה יותר. אפשר לארגן את כל החברים והמשפחה לכניסה מפתיעה ברגע לא צפוי בסרט, בילוי, טיול וכל דבר שעולה בראשכם. הצעת נישואין רומנטית יכולה אפילו להתקיים בחוץ לארץ, כאשר לכלה לעתיד אין שום סיבה לחשוד כי יחד עם בן זוגה נמצאים איתה גם קרוביה ואהוביה.

לא מוותרים על האפקטים
כדי להפוך הצעת נישואין רומנטית למרשימה במיוחד אפשר להשתמש גם במגוון רחב של אפקטים, החל ממוזיקה שפורצת מרמקולים חבויים ועד לזיקוקים, רקדנים ואפילו מטוסים נושאי שלטים.

היכנסו לאתר שלנו
http://www.chipp.co.il/107668/%D7%94%D7%A6%D7%A2%D7%AA-%D7%A0%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%90%D7%99%D7%9F-%D7%91%D7%9E%D7%98%D7%95%D7%A1

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-