ראשי » מה יש לקרוא, עסקים

נשימה מעגלית

25 בOctober 2012 | | אין תגובות | מאת

נשימה מעגלית

 יתרונות הנשימה המעגלית

טיפולי נשימה מעגלית אלו טיפולים אשר יכולים לחולל מהפך משמעותי מאוד בחייו של כל אדם ויכולים להעניק לו יתרונות רבים אשר ילוו אותו במהלך כל חייו. נשימה מעגלית יוצרת שינוי בתודעה של האדם ובדפוסי ההתנהגות שלו וכך מאפשרת לו להתנהג בצורה הרבה יותר טובה, להיות פתוח וקשוב יותר ולבצע שינויים בתהליכים רבים בחייו אשר עד כה לא בוצעו כיאות. שינוי זה מבוצע באמצעות תהליכי נשימה נכונים אשר מחזירים את הגוף אל המצב הטבעי שלו ומאפשרים לו להיות פתוח יותר לשינויים, להיות הרבה יותר רגוע, פחות לחוץ וליהנות בצורה הרבה יותר יעילה מכל הדברים הטובים אשר החיים העניקו לו.

 כיצד עובדת הטכניקה של נשימה מעגלית?

נשימה מעגלית היא כאמור טכניקה בעלת כוח עצום אשר יכולה לחולל שינוי מהותי מאוד בחייו של כל אדם ואדם. טכניקת נשימה מעגלית הינה טכניקה המאפשרת לאדם לנשום בצורה נכונה וטובה וכך להזרים אל הגוף שלו אנרגיות חיוביות ולשחרר אנרגיות שליליות, לחצים, פחדים דאגות שונות וכדומה. שחרור של האנרגיות השליליות וכל מה שנלווה אליהם מנקה את גופו של האדם ומחזיר אותו למצב הטבעי שלו, מצב טהור, רגוע ושלו, מצב בו הוא פתוח לשינויים ומסוגל להגיב למצבים שונים בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה. זו הסיבה לכך שרבים מעידים כי לאחר טיפול בעזרת נשימה מעגלית הם מרגישים נקיים, משוחררים, עם הרבה פחות דאגות, הרבה פחות לחצים וחיים הרבה יותר קלילים.

 מדוע נשימה מעגלית היא כל כך חשובה ?

כאמור, נשימה מעגלית יכולה לנקות את גופו של האדם ולשחרר ממנו לחצים רבים אשר במלך היום יום חוסמים אותו ולא מאפשרים לו לבצע כל דבר אשר בו הוא חושק. לדוגמא, אנשים רבים לא מבצעים פעולות על מנת להתקדם בחיים מפני שהם סובלים מפחדים כל שהם, אנשים אשר חוו כישלון לעיתים לא מצליחים לקום ממנו, דוגמאות אלו, ועוד דוגמאות רבות אחרות אותן ניתן לתת, ניתנות לפתרון טבעי ונכון בעזרת נשימה מעגלית אשר מבוצעת בצורה מקצועית במיוחד. כמו כן, הפחתת לחצים בעזרת נשימה מעגלית תתרום לא רק לבריאות הנפשית אלא גם לבריאותכם הפיזית שכן הורדת לחצים מפחיתה את הסיכוי להתקפי לב, להתפתחות לחץ דם גבוה ועוד.

http://www.breath.org.il/

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-