ראשי » מוצרים

הטרמפולינה שהכי מתאימה לשימוש פרטי

4 בDecember 2012 | | אין תגובות | מאת

טרמפולינות לבית – קופצים בהנאה
כל הילדים אוהבים לקפוץ על גבי טרמפולינות. הקפיצה הכה נאיבית מסמלת את שמחת החיים של הילדים ויכולתם הבלתי נלאית להמשיך ולהתמיד במאמץ מבלי להתעייף. הטרמפולינה מהווה אטרקציה לכל המשפחה בחצר וכשהילדים נהנים, להורים יש לא מעט שקט וזמן פנוי למנוחה או לבצע את כל מה שעד עתה נדחה ונדחה.

אז כיצד בוחרים טרמפולינות לבית
. טרמפולינות חייבות להיות בטיחותיות ולשם כך עליהן לעמוד בכמה קריטריונים :
רשת הגנה – כל טרמפולינה חייבת לכלול רשת אשר מונעת את נפילת הקופץ מגבולות משטח הקפיצה.
צורה עגולה–  על טרמפולינות להיות עגולות שכן הגוף האנושי ובמיוחד כאשר מדובר על ילדים קטנים נוטה לנוע לכיוונים אקראיים בזמן קפיצה ורק משטח עגול מסוגל “לתקן” את הסטייה.
חומר המשטח–  על משטח הקפיצה להיות עשוי מחומר חזק במיוחד ומצופה עם חומר כנגד קרינה – בלעדי הציפוי המשטח יתפורר עם הזמן ויצא מכלל פעולה.
הקפיצים – חייבים שיהיו מוגנים בכיסוי מיוחד. הדבר חשוב הן לביטחון הקופצים והן לשמירה על הקפיצים לאורך זמן.
על מסגרת משטח הקפיצה להיות אף היא מפלדת אל-חלד ולהיות מוחזקת ע”י לפחות כ- 4 זוגות רגלים לתמיכה אופטימאלית.

לקריאה נוספת בנידון

https://trampolinot.wordpress.com/2014/05/09/%D7%9B%D7%99%D7%A6%D7%93-%D7%9C%D7%91%D7%97%D7%95%D7%A8-%D7%98%D7%A8%D7%9E%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%94/

טרמפולינות מגיעות במספר גדלים, בהתאם לגילאים, למשקל ולמספר המשתמשים בהן בו זמנית. הקפידו לבחור בחברה אשר מספקת טרמפולינות בעלות תו תקן ישראלי בלבד ותזכו במתקן אמין ומהנה למשך שנים ארוכות. אין מקום להירתע מהמחיר, מכוון שניתן למצוא מגוון טרמפולינות שעלותם נמוכה מאלף שקלים

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-