ראשי » מוצרים

תמונות קנבס לסלון

27 בDecember 2012 | | אין תגובות | מאת

תמונות קנבס – הלהיט הבא
בתחום עיצוב הבית מתרחשים שינויים לעיתים קרובות. אופנות וטרנדים באים והולכים, ושאלת היופי הנצחית נשארת פתוחה. אבל כשמגיע להיט חדש כמו תמונות קנבס, קשה לפספס אותו. הן יפות, ייחודיות, מתאימות למגוון צבעים ועיצובים, וגם המחיר ממש לא בשמיים. תמונות קנבס – סיפור ההתאהבות של הקהל הישראלי.

אם טרם שמעתם אודות הדפסה על קנבס, נסביר לכם שמדובר בבד ארוג באופן גס, אשר שימושיו בהיסטוריה נעו בין ציפוי סירות לפריסת אוהלים, ובשנים האחרונות הוא נכנס לתחום האומנות והציור. הוא נחשב עמיד מאוד, עוביו בינוני והינו זול למדיי. לישראל הגיעו תמונות הקנבס בצורה מאסיבית לפני שנים אחדות. בתוך זמן קצר הן כבשו את ליבו של הקהל הישראלי, שהתמכר ליופי ואיכות התמונות, ובעיקר ליכולת לבחור כל תמונה (כמעט) ולהפוך אותה לפריט עיצובי מרהיב במרכז הסלון או בחדרי השינה.

לקריאה נוספת אודות הדפסת תמונות על קנבס

http://www.kolprint.co.il/info.asp?m=70514263

תמונות קנבס מגיעות במרבית המקרים צמודות למסגרת עץ ומרוחות בשכבה של חומר הנקרא ג’סו, ואשר תפקידו למנוע מהצבע לחלחל אל שכבת הבד. אם זאת, ישנן מסגרות ותצורות אחרות אותן ניתן לראות בחנויות התמונות ובבתי הדפוס. בישראל נמכרים בכל יום מאות תמונות קנבס. אם תחילה היה נחשב הטרנד לאופייני לאוכלוסיות ספציפיות, הרי שכיום ניתן לראות תמונות שכאלו, בגדלים שונים, בבתיהם של עשירי המדינה לצד הדירות השכורות של תל אביב.

לקריאה על הדפסת פוסטרים מקנבס

 

למאמר בנושא

 

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-