ראשי » עסקים

כרטיסי ביקור – תעודת הזהות של העסק שלך!

23 בJanuary 2013 | | אין תגובות | מאת

לרוב כרטיסי ביקור משמשים כהחלפה נוחה של פרטי ההתקשרות בינך לבין לקוחות ומיתוג עסקים. חשוב שהפרטים של העסק שלך יהיו ברורים דיים. למשל בזמן תערוכה, הרבה פעמים אין לכם זמן להחליף מילים עם המציגים בתערוכה ואתם פשוט נותנים כרטיסי ביקור. המרכיב ההכרחי במיתוג העסק זה כרטיסי הביקור, במקרים כאלה בעל התערוכה נשאר עם חבילה גדולה של כרטיסי ביקור והוא מתקשה לזכור מי אלה העומדים מאחוריהם.

נסו להיות בולטים בכרטיס הביקור שלכם

 המטרה היא ליצור כרטיס שיבלוט יותר ביחס לכרטיסים כמו עיצוב כרטיסי ביקור לכן כדאי להשקיע מחשבה במשהו שיבלוט  על  כרטיסי ביקור תמיד יזכרו אותך יותר אם תצליח להתבלט יותר. לכל עסק יש את כרטיסי ביקור המיוחדים שלו,  הן מבחינת הגודל ואיכות הנייר, חשוב כי עיצוב כרטיסי ביקור יהיה בולט לעין אך עדין ולא צועק, משהו שיהיה בעל צבעים סולידיים אך יהיה בו משהו יוקרתי כך שלא ישכחו אתכם..

 הידעתם שיש כרטיסי ביקור ממתכת?

הגיע הזמן כי תיפרדו ממוצרי הנייר, כרטיסי הביקור היום קיבלו תפנית חדשה, כרטיסי ביקור ממתכת שחרוט עליהם השם של העסק ופרטיו, אלה הם כרטיסי הביקור המתקדמים ביותר שניתן למצוא היום בשוק. הכרטיסים מודפסים במכונת דפוס דיגיטלית מיוחדת המדפיסה על אלומיניום.

הרקע יכול להיות על זהב או רקע מתכתי בצבע כסף, אין ספק כי אם תהיה מבין הראשונים שהשתמש בכזה כרטיסו ביקור בוודאי יזכרו אותך. כרטיסי ביקור ממתכת זה הדבר הבא בטכנולוגיה, הם יישארו להרבה שנים ולא יתקמטו או ייהרסו. כרטיסי ביקור העשויים ממתכת יכולים להכיל כל טקסט או גרפיקה שאתה תבחר, אין שום שוני בעיצוב על כרטיסי מתכת הכרטיסים הללו ייצגו אותך בכבוד בכל מקום שתציג אותם. אלה הם כרטיסי ביקור מתוחכמים שיוכלו ליצור את השוני והאיכות לו אתה בדיוק זקוק למיתוג העסק שלך, לאנשי ההי טק זה ממש פריט חובה כי הם אמורים לייצג את הטכנולוגיה והקדמה.  אז למה אתה מחכה?

 המאמר פורסם על ידי אלפא יחסי ציבור.

 

 .

 .

 

 .

 .

  .  .

 .

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-