ראשי » עסקים

מדפסות hd – איכות של הדפסה

2 בJanuary 2013 | | אין תגובות | מאת
תגים:

 

למרות כל הדיבורים על מהפכה טכנולוגית, וכניסת האינטרנט לחיי היום יום ואפילו על כך שיש להכשיר את המורים כיצד להשתמש במחשבים ואינטרנט, צורת ההתכתבות הקדומה של כתיבה או הדפסה של דיו על נייר, עדיין מלווה כל צעד ושעל של חיינו. ולא מדובר רק בכמויות המסמכים, החשבונות ודפי העבודה לבית הספר. ברוב מוחלט של המוצרים אותם אנו רוכשים, נעשה שימוש בטכנולוגיות הדפסה משוכללות אשר כל מטרתן היא למשוך את תשומת עיניינו כדי שנרכוש מוצר מסויים.

תחום זה של הדפסות, עבר מהפכה. המבוגרים בינינו, זוכרים בוודאי את מכונות הכתיבה שליוו כל מזכירה ובתים פרטיים בישראל עד לראשית שנות השמונים של המאה שעברה. מאז, השתנו דברים רבים. מדפסת, היא כבר מזמן לא מכונת כתיבה ושוק המדפסות מציע מגוון נרחב של מוצרים החל ממדפסות דיו פשוטות ועד ל מדפסות hd לעסקים וחברות.

הכל תלוי באיכות ההדפסה

בין אם רכשנו מחשב חדש או שהמדפסת הישנה שווקה חיים, לפני שקונים מדפסת חדשה, כדאי לבצע סקר שוק נרחב ולהחליט מה בעצם אנחנו צריכים. מה הדרישות ולמען איזו מטרה אנו מבקשים לרכוש את המדפסת החדשה.

איכות ההדפסה היא עצם העניין. הכל תלוי בה, הכל נע סביבה. אם עיקר השימוש הוא לצורכי הגשת עבודות של הילד בבית הספר או כתיבת עבודות, ואפילו סמינריונים לאוניברסיטה, די לנו במדפסת הזרקת דיו פשוטה או לכל היותר מדפסת לייזר המסוגלת לעמוד בקצב הדפסה גבוהה יותר ואיכות הדפסה טובה יותר. מחירי המדפסות הפשוטות יותר, אלו אשר מיועדות לשימוש פרטי ואינן מדפסות משולבות, מחיריהן מגיעים עד 500 שקלים פחות או יותר.

מדפסות hd

אם לעומת זאת, מדובר ברכישה למטרות עיסקיות, לחברות אשר יש להן צורך בכמויות גדולות של הדפסה, הדפסה בצבע או הדפסה על מעטפות ושאר טכנולוגיות הדפסה ייחודיות; במקרים כאלו, מומלץ לרכוש מדפסות המותאמות לסוג כזה של עבודה. מדפסות אלו, הנקראות גם מדפסות hd, הן מדפסות אשר רזולוציית ההדפסה (מידת בהירות התוצר הסופי) היא גבוהה ואיכותית למדי, אמידה לאורך זמן. כמובן שהעלויות של מדפסות אלו הן גבוהות הרבה יותר, אך איכות ההדפסה ומגוון האפשרויות גם הוא גבוהה הרבה יותר.

לביקור באתר – לחץ כאן

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-