ראשי » עסקים

משרדי חקירות אזרחיים

2 בJanuary 2013 | | אין תגובות | מאת
תגים: ,

חקירות מקרים המיועדות לשוק האזרחי נקראות גם חקירות אזרחיות או פרטיות. בסוג כזה של חקירות הלקוח הוא לא גוף או מוסד אלא אדם פרטי עם צורך מסויים אותו הוא מתקשה להשיג לבדו. משרדים המתמחים בחקירות מהסוג הזה שונים במהותם ממשרדי חקירות אחרים. כוח האדם בהם והטכנלוגיות בהם הם משתמשים מתאימה לסוג המשימות שעומד בפניהם. משרדי חקירות אזרחיים יטפלו בנושאים הקשורים למשפחה, כגון מעקבים ובגידות, איתורי קרובים, התקנת מצלמות ועוד. צריך לדעת כי בחלק מהמקרים, משרדי חקירות העוסקים בתחום הזה פועלים ללא רשיון ולעבודה זו השלכות על מהימנות הממצאים.

מעקבים ובגידות

משרדי חקירות אזרחיים מתמחים בסוגים שונים של מעקבים. המעקב שנלקח תמיד כדוגמא הוא מעקב אחרי בן זוג הנחשד בבגידה, אך לא רק זה. ניתן לבצע מעקבים אחרי חשודים בהונאה, גניבה, לצורך איסוף ראיות לפני הגשת תביעה ועוד. צריך לדעת שהמשמעות של מעקב אינה ישיבה של יום ולילה רצופים ליד ביתו של החשוד. זוהי פעולה מורכבת הדורשת ציוד מעקב, מצלמות, אך גם איסוף של נתונים, המצאת סיפור כיסוי, התקרבות למשפחה ואפילו לאדם עצמו. כל זה במטרה לגלות את האמת אותה הוא מנסה להסתיר.

איתור קרובים

ישנם מקרים מצערים שבו אובדים עקבותיו של בן משפחה או קרוב. בין אם מדובר בארץ או בחו”ל, צריך לדעת שלמשטרה אמצעים מוגבלים לחיפוש יקירכם. משרדי חקירות אזרחיים מתמחים בסוג כזה של איתור. בעזרת קשרים עם חוקרים פרטיים בחו”ל, עם ציוד איתור וציטוט מיוחדים ניתן לעלות על עקבותיו של קרוב משפחה. זוהי משימה שדורשת מקצועיות מיוחדת ונסיון רב, ולזמן בה יש משמעות מיוחדת. משרדי חקירות מקצועיים יתנו לכם את מקסימום התוצאה במינימום של זמן.

התקנת מצלמות

 

אתם חוששים שהעוזרת שולחת יד למקומות לא טובים, שהביבי סיטר מסתובבת במקומות שהיא לא אמורה להיות בהם? התקנת מצלמות היא פתרון שיכול להתאים לכם. כאשר הבית שלכם מצולם, יש תחושה של שליטה. משרדי חקירות מבצעים התקנה של מצלמות מעקב ביד מנוסה, בחשאיות וביעילות, כך שאף אחד לא יכול לשים לב אליהן.

הכותב, הוא עורך דין המתמחה בתחום הפלילי

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-