ראשי » עסקים

קדוש הובלות פותחים סניף תל אביב

22 בJanuary 2013 | | אין תגובות | מאת

חברת הובלות הגדולה ביותר בירושלים, מתרחבת גם לתל אביב, החברה שמכירה בירושלים כל אבן וכל פינה, מחליטה שהיא תעשה את זה בגדול גם בתל אביב. מנכ”ל החברה, מר ליאור קדוש הסביר הערב: “נכון שכולם היום עוסקים אך ורק בבחירות לכנסת ולא מעניין אותם שום דבר אחר, אבל תושבי תל אביב יצטרכו מחר הובלות ואנחנו נהיה שם בשבילם.

ענף ההובלות סובל מאוד בשנים האחרונות מעודף תחרות. זאת עובדה ידועה. זה נכון שבישראל יש אימרה כזו שכמה שיותר תחרות זה דבר טוב ומועיל לאזרח. הבעיה הגדולה היא שבישראל נוטים לקחת את הדברים לרמה מאוד מוגזמת.

מה שקורה הוא שהדברים נראים כמו בענף ההובלות הישראלי, שזה אומר תחרות יתר, דהיינו מחירים נמוכים עד כדי גיחוך שמביאים יחד איתם את האיכות הנמוכה בצורה קיצונית של העבודה שאנחנו מקבלים.

מר קדוש מסביר: ” זה נכון שהתחרות בענף ההובלות היא חשובה מאוד, אנחנו כן מבינים שאנחנו צריכים לספק ללקוחות מוצר ושירות בגובה סביר שלא יגרום להם לחשוב פעמיים האם להזמין הביתה מוביל או לא, הבעיה היא שהתחרות כל כך עצומה שאנחנו מגיעים לרמה שבה רוב המובילים היום בישראל עובדים ללא ביטוח מקצועי והם מסכנים מאוד את הלקוחות אשר משתמשים בשירותים שלהם.

הם בכלל לא מסוגלים לתת שירות איכותי בגלל שעובדים במחירים נמוכים מדי, תבינו אם מוביל צריך לעשות יותר משתי הובלות ביום, הוא מגיע לעבודות כאשר הוא תשוש ועייף ומאוד פתוח לעשיית טעויות. זה מצב בלתי נסבל שבעיקר מסכן את כולם ויוצר פוטנציאל גבוה לתאונות דרכים ותאונות רכוש וציוד.

בשביל להחזיר את המצב בשוק ההובלות למצב שהוא מאוזן יחסית, דהיינו כזה שבו המובילים מרגישים מעט מקופחים וגם הלקוחות מרגישים קצת ששילמו יותר מדי. זה בדיוק האיזון שאמור להיות.

לקריאה נוספת או חומרים נוספים, ניתן להיכנס לאתר קדוש הובלות בלינק המצורף.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-