ראשי » עסקים

נשימה מעגלית לריפוי הנשמה

17 בApril 2014 | | אין תגובות | מאת

נשימה מעגלית לריפוי הנשמה

מה הקשר בין נשימה לבין הנשמה? שימוש בטכניקות מסוימות של נשימה אדם יכול לשנות את חייו. בעזרת נשימה מעגלית אפשר לטפל בנשמה ולעזור לה ולגוף להשתחרר מטראומות של העבר ומכאבים שונים.

רובנו נושמים באופן לא מודע, מתוך הסיבה הפשוטה שמדובר בהכרח של הגוף ופעולה שהוא מבצע על בסיס קבוע ובאופן אוטונומי לגמרי, מבלי שאנחנו נשפיע עליו. אם היינו יודעים שהצורה שבה אנחנו נושמים יכולה להשפיע על החיים שלנו, ככל הנראה היינו לוקחים חלק מודע בנשימה ועושים את זה קצת אחרת.

הכוח הגדול של נשימה מעגלית

מעט מאוד אנשים גילו את הכוח שיש לנשימה על הנשמה שלנו, ולמעשה כמעט כולם לא יודעים שלנשימה יש השפעה על הנשמה ועל החיים שלנו בכללותם. באשר לנשימה מעגלית, זו יכולה לעזור לגוף שלנו להשתחרר ממכאובים והיא גם יכולה לעזור לנו להשתחרר מטראומות שחווינו בעבר ועד היום.

ככלל, נשימה טובה יותר עוזרת לשפר את הבריאות, ועל כן היא מאפשרת לנו לנהל חיים טובים ומאושרים יותר. ברובד הרוחני יותר, נשימה מעגלית נכונה עוזרת לנו לפתח יכולות ותכונות של קבלה, סובלנות ואהבה, ועל כן היא קשורה גם למערכות היחסים שאנחנו מנהלים עם כל הסובבים אותנו. כאן נמצא שורש הסיבה לכך שתמיד אומרים לנו לנשום עמוק כשאנחנו מרגישים כעס ולפני שאנחנו משליכים פרץ של כעס על מישהו.

בעזרת נשימה מעגלית כל אחד מאתנו יכול לשפר את רמת האנרגיה שלו, שהיא אחראית על היצירתיות ועל השפע בחיים.

לימודי נשימה מודעת

האם אפשר ללמוד איך לנשום נכון? האם אפשר ללמוד נשימה מעגלית? והאם בכלל אפשר ללמוד איך לנשום באופן מודע? ריברסינג (נשימה מודעת) היא משהו שמתחיל לצובר תאוצה, ועל כן גדלות קבוצות הלימוד שבעזרתן אפשר ללמוד איך לנשום נכון ולקבל את מלוא השליטה על תהליך הנשימה היומיומי.

בעזרת לימודי ריברסינג אנו יכולים ללמוד לנשום בצורה הנכונה שאיתה נוכל לחיות בשלום ולהרגיש התלהבות, תחושת התעלות ואושר עילאי, והכי חשוב למלא את הגוף שלנו באנרגיות חדשות כך יום וכל רגע כדי שנוכל להתמודד עם כל קושי או אתגר שניצב מולנו.

לימודי נשימה מעגלית או ריברסינג מתאימים לכולם, לכל מי שרוצה להרגיש ולחיות טוב יותר, להיות מאושר מדי יום ולהרגיש מלא אנרגיות.

http://www.breath.org.il/

גם בבחינת הפעילות הפיזית שמבצעים במהלך הלימודים, אפשר לראות שמדובר בלימודים שמתאימים לכולם, גם למבוגרים שביניכם. נשכבים על הגב ומתחילים לנשום, ומבלי ששמים לב החיים משתנים מקצה לקצה. יותר לא חושבים על כל הדברים הרעים שקרו בעבר והפריעו לגוף שלנו ולנשמה שלנו להתפתח. מרגע זה ואילך, מתחילים להסתכל קדימה בלי פחד ממה שצופן לנו העתיד.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-