ראשי » מוצרים, עסקים

שעון נוכחות לבדיקת כניסה ויציאה של עובדים

28 בMay 2014 | | אין תגובות | מאת

שעון נוכחות לבדיקת כניסה ויציאה של עובדים

גם התקנת מצלמות לא יכולה לעקוב באופן מדויק אחר כניסה ויציאה של עובדים כשהמטרה היא לחשב את המשכורת החודשית. רק בעזרת שעון נוכחות חדיש אפשר למדוד את זמן העבודה באופן מדויק.

תשלום משכורות עבור העובדים של העסק הוא בין ההוצאות הגדולות ביותר. חשוב לזכור שלא מדובר רק בשכר השעתי אלא כל מה שנלווה למשכורת החודשית, כמו הטבות או תנאים סוציאליים על פי מה שנקבע בין ההנהלה לבין העובדים.

היות וכך, על מנת למנוע תשלומים עודפים, שעון נוכחות הוא מכשיר נפוץ מאוד בעולם העסקים. הסיבה לכך היא שבעזרת השעון הזה אפשר למדוד באופן מדויק את הזמן שבו כל עובד למעשה עבד, וכך להימנע מתשלום אקסטרה על זמן שבו העובד לא עבד בפועל.

יש לציין שההבדל בין התשלום בלי בחינת הנוכחות לבין התשלום עם בחינת נוכחות יכול לעמוד על כמה מאות שקלים בחודש. בעולם העסקים, כל דקה היא יקרה וכל דקה שאפשר לא לשלם עליה היא מבורכת. ומשום כך, שעוני נוכחות הם מבוקשים בעסקים שבהם רוצים לשלם בצורה מדויקת ומבלי להפסיד כספים.

מצד שני, שעון נוכחות יכול להיות לטובתם של העובדים, שכן כל דקה שהם נשארים בעבודה בשל אילוצים שונים היא דקה שהם מקבלים עליה תמורה כספית, וכך כמובן ראוי שיהיה.

בחירת שעון נוכחות

הנה דוגמא לשעוני נוכחות מהמתקדמים והחכמים ביותר שיש היום בשוק: http://www.makortech.co.il/?CategoryID=166 אפשר לראות שיש סוגים שונים של שעוני נוכחות, כאשר הבסיסי ביותר הוא זה הפועל על העברה של כרטיס. לכל עובד יש את הכרטיס האישי שלו והוא מעביר אותו בעת ההגעה לעבודה ובעת היציאה. כדי למנוע טעויות לא מכוונות של העברת כרטיס עובד מסוים שכלל לא היה נוכח בעבודה באותו זמן, הרבה עסקים בוחרים את השעונים המשוכללים יותר שפועלים על זיהוי של טביעות אצבע או תווי פנים, שאת אלה כמובן אי אפשר לזייף ואין כל מקום לבלבול.

עם או בלי מצלמות מעקב

יש עסקים שבהם מותקנות מצלמות מעקב שאיתן אפשר לראות מתי כל עובד מגיע ומתי כל עובד הולך. בין אם זו המטרה העיקרית שלהן או מטרה משנית (כשהראשונה היא אבטחה), שעון נוכחות הוא תוספת פרקטית ומצוינת לכל עסק. כידוע, מצלמות יכולות לחוות תקלות, כך שאי אפשר יהיה לראות מי מהעובדים נשאר ומי הולך, מתי כל אחד מגיע וכן הלאה. מלבד זאת, בעזרת מצלמות אי אפשר למדוד את הזמן המדויק שבו כל עובד נמצא בעבודה.

רוצים לקנות שעון נוכחות לעסק שלכם? חברת מקור טכנולוגיות ( http://www.makortech.co.il/ ) מציעה לכם מבחר גדול של שעוני נוכחות כדי שתמיד תוכלו לדעת מתי העובדים מגיעים ועוזבים ולשלם להם רק על הזמן שבו עבדו.

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-