ראשי » מה יש לקרוא, עסקים

משרד רואי חשבון בתל אביב

10 בJune 2019 | | אין תגובות | מאת

משרד רואי חשבון בתל אביב – כך תבחרו את מנהל החשבונות שלכם בצורה נכונה
ניהול חשבונות הינו תפקיד חשוב ומרכזי בכל ארגון ומכיוון שהשוק מכיל מגוון מנהלי חשבונות (כ- 80 אלף עובדים) ולא כולם אקדמאים ומחזיקים בתעודת הסמכה, יש לבחור את מנהל החשבונות בקפידה – לבקש המלצות מקולגות, חברים, קרובי משפחה, לערוך חיפוש מקיף באינטרנט, לערוך השוואת מחירים בין מנהלי חשבונות שונים ועוד.

חשוב לבחור במנהל חשבונות אשר מחזיק בתעודת “קורס הנהלת חשבונות” כאשר התעודה הונפקה בפיקוח משרד המסחר והתעשייה. תעודה זו מוכיחה כי מנהל החשבונות רכש את הידע התיאורטי הנחוץ בכדי לבצע את העבודה.

לאחר מכן, יש לבדוק איזו הכשרה עבר מנהל החשבונות. האם הוא עבר הכשרה מסוג 1+2, הכשרה מסוג 3 או האם הוא חשבונאי בכיר.

תוכלו לפנות אל חברת השמה אשר מתמחה בתחום ולוודא כי בעל המקצוע רכש את הידע הדרוש.

נוסף על כך, מומלץ לבחור במנהל חשבונות אשר עובד באזור המגורים שלכם, אם אתם מתגוררים בתל אביב – חפשו הנהלת חשבונות בתל אביב, אם אתם מתגוררים בבאר שבע, חפשו הנהלת חשבונות בבאר שבע, אם אתם מתגוררים בכרמיאל – חפשו הנהלת חשבונות בכרמיאל וכו’.

בצורה זו, תוכלו להיפגש עם המנהל בקלות.

שיתוף פעולה ומקצועיות – לעבוד באווירה טובה ומקצועית
נוסף על מקצועיותו של מנהל החשבונות, הוא חייב להשתלב בצורת העבודה ולשתף פעולה עם המנהלים האחרים, עם העובדים, עם המחלקות ועם הגורמים החיצוניים אשר עובדים עם העסק.

כמו כן, כדאי לוודא שהוא מכיר ויודע כיצד לעבוד עם תוכנת הנהלת חשבונות אך אין זו חובה, הוא יוכל ללמוד זאת בהמשך.

חשוב לבחור במנהל חשבונות ישר ואמין. מומלץ ביותר לבקש ממנהל החשבונות להציג תעודת יושר ולבדוק את עברו באמצעות האינטרנט.

כמו כן, יש לקבל שירות מבעל מקצוע מדויק ואחראי אשר מסוגל לקבל ביקורת, להכיר בטעויות ולתקנן, רק כך, יהיה ניתן לסמוך עליו, להתקדם ולסייע לעסק להצליח ולגדול.

בעל מקצוע מסודר ומאורגן

רואה החשבון חייב להיות מסודר ולעבוד בצורה שיטתית. רק בצורה זו, תתבצע העבודה בצורה יעילה, נכונה ומהירה.

כמו כן, צריך מנהל החשבונות להתמודד עם מצבי לחץ ולשמור על ריכוז לאורך זמן רב משום שהעבודה מתבצעת כל יום והיא כרוכה בישיבה ממושכת מול המחשב.

מנהל חשבונות שלא מסוגל להתרכז ולשבת מול המסך במשך שעות רבות, לא יתאים לעבודה ויבצע טעויות רבות שעלולות לגרום לנזקים.

לאתר של משרד רואי חשבון ניצן לזרוב

טיפים לבחירת משרד רואי חשבון בתל אביב

רו”ח בתל אביב מקבל כל העת עבודה מעסקים שונים הפזורים בעיר הגדולה הזאת. תל אביב משופעת בעסקים מתחומים שונים. עסקים ארציים וגלובאליים. יש בתל אביב פירמות רואי חשבון גדולות מאוד, ויש משרדי רו”ח קטנים. כל לקוח צריך למצוא את הרו”ח המתאים לנישה והעסק שלו.

מצא רו”ח מתאים

תוכל לחפש רואה חשבון במספר דרכים. דרך אחת על ידי קבלת חוות דעת והמלצות מלקוחות שונים שעובדים עם הרו”ח ומרוצים מעבודתו. דרך אחרת, לא פחות טובה, היא למצוא משרד רו”ח בתל אביב שיש לו אתר מושקע באינטרנט. אתר מושקע ומקצועי מעיד על רצינותו של בעליו. לכן אפשר לסמוך על רואה החשבון ולהזמין אצלו עבודה.

קבע נהלי עבודה מסודרים

ראשית, צריך שיהיה לך אפשרות לתקשורת קבועה עם הרואה חשבון שלך על בסיס קבוע. הוא היועץ שלך בנושאי מיסוי שונים, ובנושאים כלכליים שונים. בנוסף צריך לקבוע ישיבות על בסיס קבוע. כל כמה חודשים ישיבה על מאזני בחן לחברה. אחת לשנה ישיבה על מאזן שנתי.

 

לשירותי ייעוץ מס בפתח תקווה וגוש דן

קבל ממנו ייעוץ בנושאים כלכליים שונים

אתה צריך שרואה החשבון ייצג אותך ואת חברתך בפני רשויות המס הרשמיות. מס הכנסה ביטוח לאומי, מס ערך מוסף ועוד. בנוסף אתה צריך להיוועץ בו בנושאים מיוחדים לפי הצורך. ייעוץ במכרזים גדולים, ובדיקת תחשיבים. לעיתים כשרוצים להיכנס להשקעות בחברות אחרות צריך לבקש שיכין חוות דעת מתאימה על החברה כולל בדיקת נאותות.

התייעץ עימו בנושא פיתוח של החברה

לעיתים, אתה רוצה להיכנס לנישה חדשה שאינה בתחום עיסוקך. לעיתים אתה רוצה לפתוח סניף במקום אחר בארץ. לפעמים אתה רוצה לקבל השקעה מגופים שונים לצורך פיתוח. רואה החשבון יכול לייעץ לך בנושאים שונים אלו, כולל בנושאי תמיכה ותמריצים ממשלתיים שונים.

בקש לקבל עדכונים בזמן אמת

לעיתים הממשלה יוזמת שינויים בחקיקה ובמיסוי. לא תמיד בעל העסק מודע לכל הניואנסים הקטנים של התיקון לחוק. בקש מרואה החשבון שייתן לך עדכון שטוף בנושאים אלו כולל מתן פרשנות שוטפת לכך. היערכות לקראת שינוי בזמן אמת, יכולה לחסוך כסף רב לעסק. רואה חשבון טוב יכול לעשות את כל הדברים הללו. הוא יביא ערך מוסף גבוה לעסק.

 

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-