ראשי » הסיפור המרכזי, עסקים

הזמנות אונליין בבית דפוס דיגיטלי

2 בJune 2020 | | אין תגובות | מאת

מידע על האפשרות לבצע הזמנות אונליין בבית דפוס דיגיטלי

בעידן שבו על מנת לערוך קניות איננו צריכים לצאת מהבית מהסיבה שכל מה שאנחנו צריכים נגיש וקיים לרכישה באינטרנט, הגיע הזמן שגם עסקים יבינו שהם יכולים לחסוך משמעותית בעלויות הדפוס שלהם וזאת באמצעות בית דפוס דיגיטאלי. מדובר בבית דפוס רגיל לכל דבר, אך היות ורוב הזמנות העבודה שלו מתבצעות באמצעות ממשק ייעודי באינטרנט, המחירים של בית הדפוס באינטרנט הרבה יותר זולים וחוסכים לבעלי העסקים אלפי שקלים בשנה, במיוחד עבור אלו שמזמינים עבודות דפוס לעיתים קרובות.

דפוס דיגיטאלי  המאפשר הזמנות עבור עסקים

מרבית בעלי העסקים לא כל כך מודעים לעובדה, אבל בהזמנת עבודת דפוס באמצעות בית דפוס דיגיטלי ניתן לחסוך בין 10-20 אחוזים מעלות העבודה בבית דפוס רגיל. מדובר על אחוזים נאים בהחלט במיוחד לאור העובדה שאיכות ההדפסה לא נפגמת ובתי הדפוס הדיגיטליים מספקים איכויות הדפסה מקצועיות באותה מידה של בתי הדפוס שרובנו מכירים. לעסקים שמעוניינים להתחיל מומלץ להתחיל בקטן – להזמין נייר מכתבים או כרטיסי ביקור, קחו בחשבון שבהזמנת כמויות קטנות החיסכון שלכם יהיה קטן, אך עדיין מורגש.
תהליך ההזמנה באמצעות בית דפוס דיגיטלי הוא ידידותי ופשוט: נכנסים לאתר בית הדפוס ונרשמים עם פרטי העסק, כאשר מה שחייבים לשים לב שמכניסים כמו שצריך הם פרטי התשלום והכתובת למשלוח מוצרי הדפוס. לאחר מכן, בוחרים במוצר אותו אנחנו מעוניינים להזמין: ניירות מכתבים, כרטיסי ביקור, מדבקות לרכב עם לוגו, מעטפות עם לוגו החברה פולדרים וכו’ – ובוחרים בתבנית מסויימת של עיצוב מתוך מגוון תבניות הקיימות בממשק. לאחר מכן, ניתן לערוך את התבנית ולהוסיף לוגו, לסגנן את הטקסט ולערוך פרטים נוספים.

היתרון העיקרי של בית דפוס דיגיטלי

שימו לב, היתרון של בית דפוס דיגיטלי הוא שהפריטים יגיעו עד אליכם למשרד עם שליח או באמצעות הדואר תוך מספר ימים וזאת מבלי לצאת מהמשרד: אינכם צריכים לרדוף אחרי בית הדפוס שלכם ולשאול מתי העבודה מוכנה – ולקבל דחיות בלתי פוסקות, עם אישור ההזמנה שלכם באמצעות האתר העבודה יוצאת אל מכונות הדפוס ותוך מספר ימים כבר מגיעה אליכם. באם קיימת בעיה בהדפסה צוות הבית דפוס הדיגיטלי ייצור עמכם קשר ויברר איתכם פרטים נוספים אודות ההזמנה או יעדכן אתכם על עיכוב במהלך ההזמנה ויציע לכם אפשרויות נוספות.

 

הוספת תגובה

עליך להתחבר כדי להוסיף תגובה.

+(reset)-